Kometická značka se nazývá podle iniciálů majitelky, a to KKW Beauty. Už od počátku bylo téměř jasné, jaký bude první produkt této značky. Krémový konturovací stick. Díky němu získala se svým obličejem Kim Kardashian tolik slávy. S oboustraným konturovacím stickem si vykouzlíte dokonalé líckní kosti, nos nebo bradu.

Contour stick se prodává v osmi barevných variantách. Sedne jak té nejsvětlejší, tak té nejtmavší pleti. Jejich primárním záměrem je to, aby bylo konturování co nejjednoduší a zároveň efektivní. Kromě cream sticků KKW Beauty nabízí i speciální oboustraný blender pro dokonalé rozetření barvy. Z jedné strany houbička pro rozjasňovač, z druhé štětec pro bronzující část.

Cream contour stick spolu s blenderem není ale jediným produktem z KKW Beauty. Dalším výrobkem jsou liquid lipstick kity, které nabízejí sadu čtyř tekutých rtěnek v různých odstínech. Všechny produkty jsou v minimalistickém balení, které nese jemné logo v nude barvě, která je pro Kim tak identická.

Není proto divu, že po nich celý svět šílí a chce je mít. A to doslova! Prodej kosmetiky se spustil koncem června a od té doby hlásí konstantně tolik neoblíbené slovíčko “sold out”. Moc dobře ale víme, že tohle magické slovo dokáže spustit obrovský hype a pocit, že bez takového produktu zkrátka nemůžete žít.

Je tomu ale opravdu tak?

Samotná Kim se nechala slyšet, že během následujících měsíců chystá spuštění prodeje dalších kosmetických novinek. Zaměřuje se hlavně na konturování a dokonalou pleť a krytí. Už teď se nemůžeme dočkat, co nového nás bude čekat.