Barevné produkty z Benefitu vás zaujmou na první pohled. Nejen, že je jejich obal parádní a balení vtipné a nekonvenční, ale především jsou všechny skvěle funkční. A když Benefit ohlásí novinky, stojí všechny rozhodně za to. Posuďte sami.

Jako první přichází na řadu Puff Off Instant Eye Gel, gel na oční okolí, který redukuje vzhled tmavých kruhů. Díky svému kovovému aplikátoru a inovativnímu tvaru vyžehlí gel Puff Off oční okolí a redukuje vzhled tmavých kruhů a vrásek. Lze ho používat samostatně, pod či přes make-up. Tubu jednou stiskněte a v malých tečkách naneste gel pod obě oči, poté v této oblasti klouzavě přejíždějte hrotem aplikátoru ve tvaru žehličky. Při používání přes make-up nanášejte gel jemným poklepáváním konečky prstů.

Benefit Puff Off

Benefit Puff Off

POREfessional Licence to Blot – Instant Oil-blotting Stick, tak se jmenuje druhá novinka, která vás rozhodně zvedne ze židle. Tajná zbraň proti lesku, to je nejdůležitější tyčinka Benefit s matujícím efektem. Tyčinku s okamžitým matujícím efektem používejte na nenalíčenou pleť nebo přes make-up přímo na lesklé partie obličeje. „Mikro houbičky“ absorbují přebytečné sébum a zároveň zachovávají hydrataci pleti. Její neviditelný jemně matný efekt je vhodný pro všechny typy pleti.

Benefit Licence to blot

Benefit Licence to blot

Třetí novinkou, kterou Benefit nedávno představil na tiskové konferenci, je nová řasenka Roller Lash. Řasenka Roller Lash obsahuje provitamín B5 a Serin, složky známé pro své ošetřující a zvláčňující účinky. Patentovaný kartáček na bázi Hook „n“ Roll zase řasy pročeše, oddělí, nadzvedne a natočí zatímco unikátní formula se postará o 12 hodin super natočených řas a otevřených očí.

Benefit nová řasenka Roller Lash

Benefit nová řasenka Roller Lash

Všechny novinky budou od března k dostání pouze v Parfumeriích Sephora.

roller-lash-2

Foto: Archiv značky Benefit