Salon Papilio Prague je nově otevřený kosmetický salon, který se o vás kompletně postará. Nabízí nejen kadeřnické služby ve spolupráci s vlasovou kosmetikou Goldwell, profesionální kosmetickou péči přírodní neparfémované kosmetické značky Biologique Recherche, masáže těla, ale dopřát si zde můžete i ošetření přístrojem LPG, který vám pomůže skoncovat s neatraktivními tukovými polštářky a zpevnit pokožku.

Nově otevřený Salon Papilio Prague

Nově otevřený Salon Papilio Prague

V Salonu Papilio se můžete nechat také profesionálně nalíčit, profesionální vizážista zde pracuje se značkou Yves Saint-Laurent. Samozřejmostí je pak i možnost manikúry i pedikúry a je zde také možnost si pronajmout školící místnost pro potřeby vaší firmy. 

Nově otevřený Salon Papilio Prague

Nově otevřený Salon Papilio Prague

Mě zaujala přírodní značka Biologique Recherche, kterou jsem do této doby neznala, a tak jsem si o ní pro vás zjistila něco víc.

Značku založili Yvan, Josette a Philippe Allouche, biolog, fyzioterapeutka a doktor před 30 lety. Jejich původní společnost fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zameřením byl vývoj výrobku pro profesionály nespokojené s produkty vyskytujícími se v té době na trhu.

Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktu, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. Philippe Allouche – lékař, projevil již v mládí zájem o naprosto rozdílný přístup svých rodičů ke kosmetické péči. Na počátku tohoto století postupně převzal od svého otce Yvana kreativní část firmy. Díky svým zkušenostem z interní medicíny má komplexní přístup k pleti jako k orgánu, který je propojen se všemi ostatními vitálními funkcemi těla.

Hlavní principy kosmetické značky Biologique Recherche

Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů – více než 20% ve většině produktů.

Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.

Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu”.

Produkty obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.

Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých výsledků.

Kosmetické produkty Biologique Recherche

Kosmetické produkty Biologique Recherche

Foto: Archiv značky a Salonu Papilio Prague