Společnost Kiehl’s Since 1851, která sídlí v New York City, se opírá o svou bohatou farmaceutickou historii a nabízí produkty péče o pleť, tělo a o vlasy špičkové kvality. Na přelomu května a června otevře v Praze svoji první pobočku.

” Rádi se vám budeme věnovat.” Jednoduché poselství, které vystihuje filozofii legendární newyorské společnosti, je spjato se specifickou nabídkou služeb zákazníkům již více než 160 let. Vznikla původně jako klasická lékárna a její zakladatel John Kiehl jí založil s cílem splnit přání každého zákazníka, který vstoupí do jeho dveří. Tato filozofie byla předávána z generace na generaci a stala opravdovou tradicí. Osobní přístup Kiehl´s ke klientovi je dnes již legendární.

12-02-03-mens-049-rgb copy

 

Kiehlova lékárna si velmi rychle po svém založení získala reputaci napříč newyorským obyvatelstvem a to především díky vonným směsím jako Money Drawing Oil, Attraction Oil, nebo Purity Oil. Zákazníci jezdili do East Village, kde se lékárna nacházela, a vůně “na míru” hojně skupovali. Věřili totiž, že jejich osobní esence jim přinese štěstí nebo že posílí jejich charisma.

Kiehl´s také jako jedni z prvních začali s vyzkoušením oblíbených vzorečků a dodnes je to jedna z nepřehlédnutelných charakteristik této značky. Ročně se vyrobí 8.5 milionů vzorků Kiehl’s, což stojí více než průměrná reklamní kampaň. Nicméně právě toto je jeden ze základních kamenů, na nichž stojí dlouhodobý úspěch společnosti Kiehl’s  – raději investovat do vzorků, než do reklamy. Jejich motto je jednoduché – pokud lidé produkty vyzkouší, koupí si je.

„Těší nás, že můžeme do Prahy přivést nový obchod Kiehl’s. Budeme v něm nabízet své špičkové kosmetické produkty pomocí toho nejpozornějšího a nejosobnějšího přístupu ke klientům, v němž se odráží odkaz naší dlouholeté lékárenské tradice,“ říká Cheryl Vitali, celosvětová generální manažerka společnosti Kiehl’s.

Obchod Kiehl’s, který vznikne v OC Nový Smíchov, tak bude stejně jako ve všech ostatních obchodech hrdě pokračovat v unikátní tradici nabízení vzorků. Dalšími bonusy, na které se můžete těšit, jsou věrnostní program pro zákazníky a program pro ochranu životního prostředí spojený s recyklací.

Foto: Archiv značky