Embryolisse Moisturizers

Multifunkční produkt, který nechybí v kosmetické výbavě snad žádnému make-up artistovi. Toto vysoce koncentrované mléko z francouzské lékárny vyživí i tu nejsušší pokožku. Zároveň také skvěle funguje jako hydratační maska, lokální s.o.s cream pro podrážděnou pokožku, nebo se dá použít jako primer pod make-up. Zkrátka produkt, který by neměl chybět v žádné kosmetické taštičce.

Cetaphil Gentle Skin Cleanser

Mycí gel bez parfemace, který sedne naprosto každému typu pleti. A to i té nejsensitivnější. Šetrné složení je navrženo přesně tak, aby vyhovovalo i dětské pokožce. Zároveň dokonale odstraní veškeré nečistoty a vyrovná pH pokožky. Uvidíte, že ihned poznáte rozdíl a možná konečně najdete čistící produkt pro obličej i tělo, který jste dlouho hledali.

Esteé Lauder Advanced Night Repair

Intenzivní sérum Advanced Night Repair je svatým grálem snad každého beauty guru. Nenechte se ale zmást jeho názvem. Používá se totiž jak ve dne, tak v noci. Jeho hlavním úkolem je obnova a omlazení pleti. Kromě toho také dodává potřebnou hydrataci, eliminuje vrásky a vyrovnává barevný tón pleti. Už po třech týdnech uvidíte znatelný rozdíl.

Egyptian Magic

Velký zázrak v malé krabičce. Přesně tak by se dal popsat tolik kultovní krém Egyptian Magic. Složení z olivového oleje, včelího vosku, medu, pylu, mateří kašičky a propolisu působí maximálně účinně na naši pleť. Stoprocentně přírodní a multifunční krém skvěle funguje nejen na jakékoliv kožní podráždění, vysušenou pokožku, rozpraskané rty ale i na popáleniny, drobné ranky, nebo ekzém.