Stejně jako se při uměleckém tetování tato diva s havraními vlasy soustředí na jemné tahy tetovacím perem, obdobnou přesnost aplikace chce dodat i své kosmetice. Věnuje se proto především komfortní a cílené aplikaci, tak aby vytvoření i těch nejtenčích linek či podmanivých kočičích očí bylo skutečnou hračkou.

Specializuje se také na dlouhotrvající make-up, bohatý pigment a vysoké krytí. Sephora nyní ve spolupráci s talentovanou umělkyní na evropský trh uvádí kompletní řadu kosmetiky Kat von D a výjimkou není ani Česká republika! Vybírat můžete z ikonických kousků, jako jsou dokonalé fixy na oční linky Tattoo a Ink Liner, vysoce krycího make-upu, korektoru, pudru či báječných rtěnek, ať již v klasickém podání nebo v tekuté formě. Svoji kosmetiku Kat von D na americký trh uvedla v roce 2008 a okamžitě se stala absolutním bestsellerem.

Z nabídky této kosmetické značky nás okouzlila především rtěnka v punkovém obalu s pyramidami (ostatně jen balení všech výrobků je neskutečným zážitkem!) v odstínu Underage Red, při jejímž návrhu Kat vycházela z osobní zkušenosti. Když totiž ještě nebyla plnoletá a chtěla, aby ji pustili do klubu, nanášela si na rty rudou rtěnku, aby vypadala starší. Tento odstín je v matném provedení, ale vybírat také můžete i z jiných třpytivějších či dokonce ještě odvážnějších textur a odstínů. Zcela unikátní jsou konturovací a rozjasňovací paletky a štětce s nádhernými pouzdry, s nimiž vám nanášení make-upu půjde raz dva. My jsme si zamilovali především trojúhelníkovou rozjasňující paletku Alchemist s nezvyklými holografickými odstíny. Kat doporučuje její použití v koutku oka, na nosu či nad srdíčkem rtů.

Oční stíny, linky, rtěnky i konturovací tyčinky jsou dodávány v nekonečně pestrých variacích, které Katiným jménem do světa vysílají jednoduchou informaci: Líčení je hra. Život je hra. Nebojte si hrát! Vzhledem k tomu, že Kat von D je také zarytá ekologická aktivistka a bojovnice za práva zvířat, její kosmetika je čistě veganská a stopy po živočišných produktech byste zde hledali jen marně.

Věhlas devětadvacetileté tatérce zajistilo především účinkování v reality show LA Ink. Katherine von Drachenberg je však také vyhledávanou modelkou a muzikantkou. Narodila se v Mexiku do rodiny argentinských přistěhovalců, rodina se nicméně v jejích čtyřech letech přestěhovala do Spojených států. Na formování jejího uměleckého cítění měla pravděpodobně největší podíl její babička, která ji začala učit hrát na piano.

Při pohledu na bujné křivky této divy, excentrická tetování a smyslnou tvář byste asi sotva uhodli, že miluje klasiku třeba v podání Beethovena, jehož portrét má dokonce na noze vytetován. K oblíbeným hudebním interpretům se ostatně vrací i ve svých dalších tetováních – tentokrát vás asi jména legendárních rockových kapel, jako jsou ZZ TOP, AC/DC, Slayer, Misfits či Metallica, již tolik neudiví.

Tetování propadla už ve 14 letech, o něco málo později si sama vyrobila tetovací strojek, kterým začala zdobit těla svých spolužáků a přátel. Následně otevírá vlastní tetovací studio a začíná se objevovat v televizi. Nejvíce se do povědomí dostala vlastní reality show LA Ink, díky které se z ní dokonce stala světová rekordmanka. Za jediný den zde totiž stačila “vystřihnout” 400 tetování! Během vysílání show začíná spolupracovat se značkou Sephora, pro niž od roku 2008 navrhuje vlastní řadu kosmetiky včetně parfémů.

Kat von D je také miláčkem známých osobností. Tetovala například Lady Gagu, Miley Cyrus, Beyonce, Ewana McGregora, Jareda Leta, Eminema, Amy Winehous či královnu tetování Rihannu.

Produkty Kat von D Beauty budou od 2. října exkluzivně nabízeny v prodejnách Sephora. Výběr produktů bude k dispozici také několik dní předem v on-line předpremiéře.