Nízký zkroucený culík

Toto je asi nejjednodušší účes, který existuje, vypadá dobře a je praktický. Na obou stranách hlavy si zamotejte jeden silný pramen vlasů a poté, i se zamotanými prameny, vlasy sepněte gumičkou. Můžete také jeden malý pramen vynechat a jím poté obtočit gumičku, aby nebyla vidět.

Druhou variantou účesu je dát si vlasy do nízkého culíku a zagumičkovat. Poté, jako byste si chtěli vzadu rozdělit vlasy na dvě poloviny, uděláte nad gumičkou malý otvor, kterým ze shora prostrčíte celý culík.

Messy cop na stranu

Pokud jste celý den na cestách, pravděpodobně nebudou vaše vlasy na konci dne vypadat úplně upraveně. Řešením může být messy účes – neupravený je už od začátku a je to tak správně. Skvěle funguje například volně zapletený cop na jedné straně. Pokud vám dělá problém si sama uplést cop vzadu, tato varianta je ideální.

Pěšinka na straně a pinetky

Nemáte ráda vlasy v culíku nebo v copu, ale zároveň nechcete, aby se vám stále pletly do obličeje? Vyzkoušejte účes podle Elle Fanning, která si vlasy rozdělila pěšinkou a jednu stranu poté připnula několika pinetkami.

Francouzský cop

Na cestování není nic praktičtějšího než francouzský cop. Vydrží totiž klidně i několik dní a také zaručí, že si do vlasů nebudete tolik sahat, tím pádem se nezamastí tak rychle. Doporučujeme na cesty dálkovými autobusy nebo dlouhé lety.

Neposedné vlny

Lidé s přirozeně vlnitými vlasy to mají při úpravách nejtěžší. Zkuste ale jednou kudrny místo žehlení nechat tak jak jsou, jen je jemně projet kartáčem a nastříkat na ně sprej s mořskou solí. Pěšinku udělejte uprostřed a chic účes je na světě. Vlasy si tak odpočinou stejně jako vy na dovolené.