Herbivore Botanicals

Vegan, GMO, cruelty a gluten free. Taková je organická značka Herbivore Botanicals zaměřující se na pleťovou péči. Zapomeňte na umělé vůně, syntetické složení nebo škodlivé ingredience a poskytněte své pleti luxusní zážitek. Vyzkoušejte face mist z růžového ibišku, pleťové oleje nebo čistící tyčinku z aktivního uhlí. Vaše pleť bude vrnět blahem!

RMS Beauty

Pokud si myslíte, že není možné najít dostatečně kvalitní makeup, který by byl vegan a organický zároveň, RMS Beauty vás přesvědčí o opaku. Fanoušci kokosového oleje mohou jásat, ten je totiž hlavní ingrediencí ve většině produktů. U RMS najdete nejlepší highlightery, jež milují modelky po celém světě, ale i pečující kosmetiku.

Aradé Beauty

Aradé Beauty je dokonalým příkladem toho, že kosmetický byznys se dá dělat kvalitně i eticky najednou. Značka pocházející z Maroka pracuje se zastudena lisovanými oleji. Ty jsou plné přísad bohatých na antioxidanty, které si naše unavená pleť doslova žádá. Kromě toho společnost zaměstnává marocké ženy a podporuje tak jejich ekonomickou samostatnost.

YÜLI Skincare

Hledáte ultimátní kosmetickou péči, která je šetrná nejen k vaší pleti, ale i k životnímu prostředí? Seznamte se s YÜLI! DNA značky je založeno na kvalitě, výkonnosti a inovativních vědách. Produkty obsahují ty nejčistší ingredience organického původu. Tady rozhodně nenajdete žádné minerální oleje, parabeny, sulfáty, GMO, aluminium nebo jiné syntetické složky.