Pro jednou si odpusťte nákup kosmetiky a pusťte se do výroby své vlastní. Bude vám k tomu stačit jen několik čerstvých surovin a pár minut volného času. Stoprocentně bio, organická a netestovaná kosmetika zaručena.

Jdete do toho s námi?

Jemný peeling

Zbavte se odumřelých kožních buněk, ucpaných pórů a zašedlé pleti. Stačí vyzkoušet tento dokonale jemný peeling. Co k tomu budete potřebovat?

1 sáček zeleného čaje

1 lžíce třtinového cukru

1/2 lžíce kokosového oleje

Veškeré ingredience smíchejte a aplikujte na vlhkou pleť. Krouživými pohyby pár minut masírujte, poté opláchněte vlažnou vodou.

Zářivě bílé zuby

Dokonalé bílé zuby zvládnete i v pohodlí vašeho domova. A to i bez chemického bělení. Stačit vám k tomu bude pouze následující.

1 lžička kokosového oleje

1/2 lžičky kurkumy

Směs aplikujte na vlhký kartáček a důkladně vyčistěte. Používejte 2x denně.

Zatočte s celulitidou

Skvělým pomocníkem proti celulitidě je kofeinový scrub, který pokožku nejen zjemní, ale také vzpruží a dokonale vyhladí.

3 lžíce převařené kávové sedliny

1 lžíce kokosového, nebo olivového oleje

Smíchejte jemná kávová zrna s olejem a naneste na problematické partie. Začínejte masáží od nohou a pokračujte směrem k srdci tak, abyste rozproudili lymfu. Poté opláchněte střídavými proudy studené a teplé vody.

Hydratační maska

1/3 avokáda

1 lžička kakaa

1 lžička medu

Měkké avokádo důkladně rozmačkejte vidličkou  a smíchejte s ostatními ingrediencemi. Aplikujte na pleť a nechte působit 25-20 minut.