Přírodní zázrak

Věděli jste, že růžová voda se využívala již ve starověkém Egyptě? Říká se, že ji pro své zázračné účinky využívala i samotná Kleopatra, aby svou pleť udržovala krásnou.  Dnes ji využívá mnoho žen po celém světě pro její skvělé účinky na pleť, vlasy, ale i na zažívání.

Pleť

Růžová voda je proslavená především díky jejímu zázračnému vlivu na pleť. Má všestranné využití – pomáhá v boji proti stárnutí a vráskám, ale i proti akné, černým tečkám, ekzémům či na přecitlivělost pleti. Je výjimečná hydratačními a čistícími vlastnostmi a dokáže pokožku krásně osvěžit.

Vlasy

Pozitivně působí i v péči o vlasy. Hydratuje, vyživuje, účinkuje jako přírodní kondicionér, napomáhá k lepšímu růstu vlasů a dodává jim lesk. Trpíte-li na lupy, je i v tomto případe růžová voda správnou volbou.

Aromaterapie

Růžová voda může mít pozitivní účinek i na vaši náladu. Pomáhá odbourat stres, posiluje psychickou pohodu a má uklidňující účinek. Tip od nás: Do své koupele přidejte růžovou vodu. Uvidíte, že vás relaxační koupel uklidní, uvolní a načerpáte novou energií.