Francouzská lékařka Danielle Roches pracovala před více než půl stoletím na očním oddělení jedné pařížské nemocnice a vyvinula antibakteriální mast na rostlinné bázi určenou k léčbě pokožky pacientů, kteří za války utrpěli popáleniny v obličeji. Výsledky překvapily i ji a doktorka Roches zjistila, že krém neléčí pouze popáleniny, ale že po něm také zázračně dorůstají řasy. A tak se zrodil Lipocils, kosmetický bestseller, který učinil z milionů žen po celém světě věrné zákaznice značky Talika.

talika

V dnešní době se může Talika pochlubit více než 20 výjimečnými přípravky, které jsou zaměřeny na oči, tvář, nehty a ruce. Přichází také nyní s první hydratační řadou na pleť, jejíž účinky jsou umocněny principem světelné terapie.

Dehydratovaná pleť napomáhá stárnutí pleti, a tím i tvorbě předčasných vrásek, drobných linek a tmavých skvrn. Talika přidala do svých nových produktů enzym Photo Beauty enzym, který dokáže přeměnit energii z denního světla na energii napravující DNA pleti a dokáže tak napravit až 87% poškozené DNA pleti.

Od dubna si budete moci vybrat ze třech přípravků, Photo Hydra Serum, Photo Hydra Day Cream a Photo Hydra Night Cream. Všechny seženete například v parfumeriích Douglas, Sephora a Marionnaud.

Foto: Archiv