Talika: Vaše řasy ji budou milovat

/ Redakce

Jak už to tak bývá, za vším hledejte ženu. V tomto případě mladou francouzskou lékařku Danielle Roches, která, vlastně náhodou, vyvinula mast, po které touží miliony žen na celém světě.

Francouzská lékařka Danielle Roches pracovala před více než půl stoletím na očním oddělení jedné pařížské nemocnice a vyvinula antibakteriální mast na rostlinné bázi určenou k léčbě pokožky pacientů, kteří za války utrpěli popáleniny v obličeji. Výsledky překvapily i ji a doktorka Roches zjistila, že krém neléčí pouze popáleniny, ale že po něm také zázračně dorůstají řasy. A tak se zrodil Lipocils, kosmetický bestseller, který učinil z milionů žen po celém světě věrné zákaznice značky Talika.

talika

V dnešní době se může Talika pochlubit více než 20 výjimečnými přípravky, které jsou zaměřeny na oči, tvář, nehty a ruce. Přichází také nyní s první hydratační řadou na pleť, jejíž účinky jsou umocněny principem světelné terapie.

Dehydratovaná pleť napomáhá stárnutí pleti, a tím i tvorbě předčasných vrásek, drobných linek a tmavých skvrn. Talika přidala do svých nových produktů enzym Photo Beauty enzym, který dokáže přeměnit energii z denního světla na energii napravující DNA pleti a dokáže tak napravit až 87% poškozené DNA pleti.

Od dubna si budete moci vybrat ze třech přípravků, Photo Hydra Serum, Photo Hydra Day Cream a Photo Hydra Night Cream. Všechny seženete například v parfumeriích Douglas, Sephora a Marionnaud.

Foto: Archiv