Příběhem celé značky Tatcha jsem se věnovala v předchozím článku, značka mě nadchla natolik, že jsem si z jejich internetové centrály objednala na vyzkoušení hněd několik produktů.

Balíček dorazil opravdu bleskurychle, ani ne do týdne od objednání jsem doma rozbalovala voňavé produkty. Již na první pohled jsem se do všech zamilovala. K nezbytnému letáčku o značce bylo připojeno také osobní věnování, což bylo velmi příjemné zjištění.

V plném balení na mě ve fialovém balíčku čekalo hned několik produktů i reklamních vzorečků, které Tatcha přibaluje k objednávkách.

Produkty Tatcha

Produkty Tatcha

Luminous deep hydration firming serum – je zpevňující sérum, které obsahuje výtažky z červených řas Okinawa a kyseliny hyaluronové. Nanáší se pumpičkou a jeho jemná vůně je velmi příjemná. Gold camellia beauty oil – můj naprostý favorit. Neuvěřitelně krásně voní, nanáší se pipetkou na obličej, vlasy i tělo. Vyzkoušela jsem ho zatím jen na obličej a nemůžu si ho vynachválit. Pokožku zklidňuje, voní po zeleném čaji a okamžitě vás pomyslně přenese ke břehům japonského moře. Luminous deep hydratation lifting mask – pleťovou vypínací masku nanesete na celý obličej, jemná látková textura je napuštěna všemi přísadami a po přiložení na obličej je také neuvěřitelně příjemná. Já ji vyzkoušela nadvakrát a moje pleť si skoro zpívala radostí.

Rozjasňující zpevňující sérum

Rozjasňující zpevňující sérum

Objednala jsem si také cestovní balení The ritual discovery kit, jehož produkty jsou menší velikosti a používáte je přesně podle návodu v jednotlivých krocích. Set obsahuje čtyři produkty – Pure One Step Camellia Cleansing Oil – olej pro čistění pleti, Polished Gentle Rice Enzyme Powder-speciální pudr, který se po promnutí v dlaních změní v krémovou texturu, Radiant Deep Brightening Serum-rozjasňující sérum, Supple moisture rich silk cream-hydratační výživný krém. Na cesty se teprve chystám, a tak produkty přesně vyzkouším, ale i po prvním letmém vyzkoušení se na ně opravdu těším. Přiložen je i nezbytný návod na jednotlivé kroky, jak produkty použít.

Tatcha produkty

Tatcha produkty

Mám velkou radost, že existuje značka, která dává svým produktům opravdu velkou péči a pozornost. Stará se o zákazníka, i když je z druhého konce světa a nezapomene přidat osobní věnování. Můj osobní test dopadl jak nejlépe mohl a já vám mohu tuto značku jednoznačně doporučit. Jediné, co je k zamyšlení, je cena produktů, která není úplně nízká. Kupujete si však opravdu kvalitní, pečlivě a s láskou připravované produkty, které opravdu fungují.

Vzorečky Tatcha, které značka posílá k objednávce

Vzorečky Tatcha, které značka posílá k objednávce

Foto: Kamila Písaříková