Testování se ujala šéfredaktorka se smíšenou až suchou pletí a publisherka s mastnějším typem pleti, aby byla pečující řada Moia Elixirs zhodnocena komplexně.

Vyživující olejíček Hello Afrika

 

Účel: Výživa, ionizace, regenerace pleti, proti vráskám a vzniku zánětů, podpora tvorby kolagenu
Ingredience: CBD, marulový olej
Cena: 797 Kč/30 ml, k dispozici je i roll-on s 10 ml a doplňující 50 ml balení
Testovala: šéfredaktorka se smíšenou až suchou pletí

Pleťový olejíček je můj oblíbený pečující produkt, takže jsem jich už vyzkoušela opravdu nespočet, ve všech cenových kategoriích. Olej Hello Afrika však jednoznačně patří mezi mé favority. Jako první mě zaujala neobvykle hutná, poctivá konzistence, kterou si pleť okamžitě zamiluje. Samotná struktura je tekutá jako všechny olejíčky, ale výživa byla o poznání větší. Dalším pozitivem je jen přirozená, jemná vůně, do níž není přidaná žádná parfemace. U spousty organických produktů, zejména u těch s CBD, může být vůně až moc intenzivní a ne úplně příjemná, takže hodnotím velmi kladně, že olej Hello Afrika mezi tyto případy nepatří.  Make-up se na něj také nanáší skvěle, to však vnímám u všech pleťových olejů, za mě nejlepší podkladová hydratace. Žádné suché mapky se nekonají a make-up je nanesený sjednoceně. Musím říct, že jsem okamžitě zaznamenala i menší vrásky na čele. Olejíček Hello Afrika se tak pro mě zařadil mezi top produkty nejen značky, ale i organické péče vůbec.

Olejíček pro zralou pleť Rosa Dream

 

Účel: výživa pro zralou pleť, proti vráskám a zánětům, antioxidační účinky, revitalizace a hydratace pleti, obnova buněčné aktivity, aromaterapie proti stresu, úzkosti a depresi
Ingredience: CBD, organický olej z damašské růže, baobabový olej
Cena: 970 Kč/30 ml, k dispozici je i roll-on s 10 ml a doplňující 50 ml balení
Testovala: publisherka s mastnější pletí

Olejíček Rosa Dream byl pro mě perfektní na noc, protože má v podstatě efekt jako overnight vyživující maska. Na denní použití je trochu mastnější, make-up by na něm držel hůř, ale lze přidat malou kapičku do krému a zvýšit tak jeho efektivitu. Rosa Dream je taky super na masáž obličeje, třeba pomocí gua-sha nebo rolleru z jadeitu či růženínu – má totiž skvělou skluznost. Po použití oleje je pleť krásně napitá, revitalizovaná a sjednocenější. Dobře účinkuje i na drobné ranky a zmírňuje začervenání. Balení vydrží opravdu dlouho, stačí totiž použít jen malé množství pro bohatou výživu pleti.

Krém proti vráskám CBDerma-Repair Beauty-Aging

 

Účel: omlazující, proti vráskám, vyplnění a vyhlazení pleti, obnova kmenových buněk, podpora tvorby kolagenu
Ingredience: CBD, arganové kmenové buňky, kyselina hyaluronová, marulový a arganový olej, zlatá mořská řasa, karlovarské minerály
Cena: 1 479 Kč/250 mg
Testovala: šéfredaktorka se smíšenou až suchou pletí

Jsem milovnice všech hydratačních, vyživujících produktů bojujících se suchou pokožkou a s vráskami a právě na to je zaměřený krém CBDerma Repair Beauty-Aging. Nejprve mě zaujala bílá barva a hutná konzistence s velmi jemnou vůní – to se zas tak často u přírodních krémů nevidí. Není tedy potřeba “zvykat si” na novou podobu a přírodní aroma produktu. Dalším bonusem je jeho multifunkčnost – nepotřebujete denní a noční variantu, stačí jen jedna. Já osobně preferuji olejíčky na den a krémy na noc, ideálně ještě s pár kapkami oleje. Kdo však miluje klasické krémy a nepotřebuje vytvářet mastnou, téměř dvojitou hydratační vrstvu jako já, krém by měl určitě vyzkoušet – dostanete lepší péči a navíc zcela přírodní a v ekologickém designu. Jako většina produktů značky je i CBDerma Repair Beauty-Aging balený v hnědém lékárenském skle a dostanete k němu také špachtličku pro lepší dostupnost a hygienické použití.

Hydratační olejíček Raspberry Essence

 

Účel: hydratace, revitalizace, regenerace, stimulace produkce kolagenu, zpomalení buněčného stárnutí pokožky, ochrana před UVA/UVB zářením
Ingredience: CBD, organický malinový olej lisovaný za studena
Cena: 737 Kč/30 ml, k dispozici je i roll-on s 10 ml a doplňující 50 ml balení (na fotce)
Testovala: publisherka s mastnější pletí

Hydratační olejíček na unavenou pokožku je pro mě skvělý i na den, relativně rychle se vstřebává a má příjemnou vůni. Navíc, pokud se vám nechce nanášet make-up, Raspberry Essence dodá pleti zdravý a trendy glow a zvýrazní opálenou pokožku. Díky tmavší barvě je totiž i lehce tónovací. Jako u všech olejíčků značky mě zaujal také jednoduchý design balení v hnědém lékarenském skle, které chrání ingredience přírodního produktu před UVA/UVB zářením. Skleněné lahvičky rovněž minimalizují použití plastu a můžete je doplňovat – při vrácení prázdného flakonu navíc dostanete 5% slevu na nákup nového produktu.

Krém proti akné CBDerma-Repair Acne BioActive

 

Účel: boj proti akné a jeho prevence, čištění, výživa, návrat k rovnováze pleti
Ingredience: CBD, kyselina hyaluronová, arganový olej, marulový olej, jojobový olej, karlovarské minerály
Cena: 675 Kč/100 mg
Testovala: šéfredaktorka se smíšenou až suchou pletí

CBDerma Repair Acne Bioactive je zaměřený na léčení akné a problematické pleti. Vůně produktu už je lehce intenzivnější a ne tolik příjemná, ale to se dá očekávat od krému, který cílí na vyléčení pokožky. I tak však aroma ucítíte hlavně při aplikaci a poté na něj zapomenete. Produkt jsem testovala, když jsem měla osypanou spodní část obličeje z nošení roušek a rozhodla jsem se krém vyzkoušet lokálně. Zlepšení jsem vypozorovala během pár dní a i když jsem péči doplňovala intenzivní čistící rutinou, krém CBDerma Repair měl zcela jistě na zahojení pleti významnou úlohu. Rozhodně doporučuji produkt vyzkoušet lokálně na problematické oblasti, poznáte pak lehce jeho účinek.