Perfektní účes za 30 minut

Potřebujete-li rychle vytvořit večerní účes, ale i obnovit vlasy na důležitou schůzku, zamiřte do Blow Baru v Hair Studio 5th Avenue v centru Prahy. Princip tkví v rychlé foukané v té nejmodernější formě. „Smyslem metody BLOW BAR je vytvořit zákaznici během půlhodiny perfektní účes, který si vybere z nabídky 7 klasických modelů, nebo ze 7 modelů různě zapletených copů,“ představuje novou metodu a její největší benefity majitelka studia a ambassadorka značky BaByliss, Dagmar Míznerová. Službu, kterou najdete ve Vojtěšské ulici na Praze 1, můžete využít denně od 10 do 20 hodin.

Rychlá a efektní masáž

Bolí vás záda z toho zápřahu a sezení u počítače? Masáž byste neměli odkládat, jedná se totiž o zdravotní úlevu. Když už se nerozmazlíte hodinu a půl dlouhou procedurou, zaběhněte si aspoň na půlhodinový relax. Salon Laboratory v ulici Elišky Krásnohorské jich nabízí hned několik. Dopřejte si masáž hlavy či reflexní masáž chodidel a možná vás to pak přiměje udělat si hodinku čas na dokonalou relaxační masáž, detoxikaci či uvolnění lávovými kameny. Garantujeme, že budete odcházet s pocitem znovuzrození.

Kosmetika i manikúra najednou

Nově otevřený Institut Orlane Praha se zaměřuje na vše v jednom. Budete si moct vybrat jednu z kosmetických procedur, jež vaši pleť dají dohromady za 60 – 120 minut. Během ní si pak můžete užít i manikúru a pedikúru. Služba ALL IN ONE se pyšní vykonáním všech procedur najednou, tak na co čekáte?