Svět Giorgio Armani se na podzim oblékne do mnoha aspektů. Linda Cantello, mezinárodní specialistka na make-up pro Giorgio Armani Beauty, vytvořila úžasnou paletu Face & Eyes ve dvou barevných stupnicích, které o šest odstínů rozšiřují globální škálu očních stínů Eyes To Kill Intense. Při otevření kazeta nabízí pudrovou tvářenku v odstínech, které obsahují i drobné perleťové částice zajišťující krásné metalické odlesky. Rtěnka Rouge d’Armani byla doplněna o nové decentní podzimní odstíny, a celá řada tak působí velmi žensky.

U Yves Saint Laurent Beauté to na podzim bude jiskřit. Lloyd Simmonds, kreativní ředitel oddělení make-upu, se vydal jasně zářivou cestou inspirovanou pouličními neony a světly velkoměst, které nikdy nespí. Do popředí se dostávají jasné odstíny neonově zelené a elektrizující modré. Limitované edice palet Pure Chromatics City Drive se představují v elegantním graffiti designu jako poklona mistrům Pop Artu, kterých si vážil i Monsieur Saint Laurent a hold pouličnímu umění New Yorku. Lloyd Simmonds navrhl také pro sezónu podzim/zima 2013/2014 dva nové odstíny pro kultovní řadu rtěnek Rouge Pur Couture, které lze míchat a kombinovat s make-upem. A barev se rozhodně nebojí.

Ať se tedy vydáte decentní cestou Armani nebo se odvážete se zářivými barvami YSL, užijte si to a hrajte si. Podzim je pro to jako stvořený.

Foto: Archiv