V exkluzivní kolekci pro NARS přichází Pierre Hardy s paletou svěžích barev, která vytváří pět párů barevných laků na nehty. Každé duo laků je navíc uloženo v mini “krabičkách na boty” spolu s ochranným sáčkem, přesně podle Hardyho obalů na boty z jeho kolekce. Roztomilá vychytávka, která nás v redakci Iconiq absolutně nadchla. “Bylo to pro mě jako hra, přijít s malým scénářem pro každý pár. Něco jako mini story soustředěna do barev.” komentuje své návrhy samotný Pierre.

Ke kolekci laků Pierre Hardy navrhl exkluzivně i dvě tvářenky s třpytivými zlatými grafickými motivy krychlového vzoru, který je právě pro Hardyho velmi typický. Tvářenky existují ve dvou odstínech-Tiger Lily a Pink Grapefruit.

Kdo je Pierre Hardy?

Multitalentovaný designér Pierre Hardy vystudoval design, ale i tanec a architekturu. Vytvářel kolekce bot pro značku Christian Dior i značku Balenciaga a byl kreativním ředitelem dámské i pánské kolekce obuvi u značky Hermés. U této značky také navrhuje šperky a představil zde v roce 2010 velmi úspěšnou Haute Bijouterie Collection. Svoji první kolekci obuvi pod vlastním jménem vytvořil v roce 1999.

Mezi jeho obdivovatelky a nadšené nositelky jeho značky patří například Nicole Kidman, Sarah Jessica Parker, Madonna i Kate Moss.

Značku NARS seženete exkluzivně v parfumeriích Sephora. Duo laků na nehty stojí 790 korun, tvářenka 1190 korun.

Foto: archiv