Kérastase je již dlouho synonymem profesionální a luxusní péče o vlasy. Jejich portfolio dosud zahrnovalo jen produkty, které se zabývají péčí, stylingové novinky byly tedy dalším logickým krokem, který nás, milovníky této značky, velice potěšil.

getimage-2

Celý nápad a koncept má na svědomí Luigi Murenu, kreativec a umělecký ředitel Kérastase, jehož rukama prošly takové hvězdy jako Madonna, Nicole Kidman nebo Jennifer Lopez. Luigi si dal za úkol vytvořit profesionální řadu, která vlasy nezatíží a dopřeje jim dostatek pohybu i po použítí stylingových přípravků a navíc dlouho vydrží.

kerastase-couture-styling-luigi-murenu

Kérastase Couture Styling má dvě základní řady. Tyrkysovou-která se aktivuje pomocí tepla a Fialovou-pro konečnou úpravu. Všechny produkty krásně voní po grapefruitu a i jejich cena je stejná-520 korun. Každá lahvička i vanička vám ale zaručí jiný efekt, který si můžete představit ve fotogalerii.

Od září najdete Kérastase Couture Styling v profesionálních kadeřnických salonech. Za zmínku jistě stojí i tvář značky, kterou se stala britská modelka Kate Moss a jejíž video z příprav focení jsme vám již představili.

kate-moss-kerastase

Foto: Archiv