Sponky

Od konce devadesátek byly vlasové sponky a pinetky téměř tabu a nosily se maximálně v pohodlí domova. Teď je ale vše jinak. Trendy doplněk nechyběl snad ani na jediné přehlídce pro sezonu spring/summer 2018. A my musíme uznat, že vypadají opravdu cool. Vyzkoušejte klasické kovové nebo výrazné a zdobné. Ani s jednou variantou nešlápnete vedle!

Čelenky

Jsou cool, zábavné a v létě více než praktické. Řeč je o vlasových čelenkách. Nosí se jak minimalistické plastové, tak výrazné látkové. Jednoduše díky nim oživíte svůj celkový look a zachráníte případný bad hair day.  Skvěle také fungují klasické saténové šatky, které stačí uvázat a nosit jako čelenku.

Čepice

Není praktičtějšího doplňku, než je čepice. A to především ve chvílích, kdy nemáte moc času nazbyt. Nezáleží na tom, jestli sáhnete po trendy baretu, cool kšiltovce nebo klasickém klobouku. Všechny z nich vyřeší věčný problém “co s vlasy” a budou skvělou volbou k vašemu outfitu.

Gumičky

Určitě nám dáte za pravdu, že ponytail je jedním z nejoblíbenějších a zároveň nejpraktičtějších účesů. Tak proč ho pořádně neoživit výraznou gumičkou? Doby nenápadných doplňků jsou dávno pryč. Trendem se naopak staly výrazné látkové gumičky. Ano, přesně ty, které byly trnem v oku Carrie Bradshaw. Teď je konečně můžete nosit s hrdostí, devadesátky jsou naplno zpátky. A platí jen jediné – čím výraznější a větší, tím lepší!