Ofina nebo ne?

Ofina je letos asi nejvíce trendy účesem. Nosí ji všechny modelky Victoria’s Secret a tak je jasné, že se jedná o absolutní must have (nebo spíše must try). Ofina je ale také dost velký závazek, a když se nepovede nebo vás přestane bavit, jen těžko se jí zbavíte. Při odrůstání ale poslouží trendy metalické sponky! Dalším trikem je použití připínací ofiny, která vypadá skvěle a můžete ji kdykoliv sundat.

Spona vás zachrání

Spony a skřipce jsem dlouhou dobu neviděli. Tedy alespoň ne na ulicích. Letos se ale vrací a to v plné parádě. Nosí se ve všech tvarech i velikostech a nejčastěji je uvidíte na nedbalých messy culících, které spona trochu zkrotí a dodá jim ten správný šmrnc. A největší výhoda? Spona vám neponičí vlasy tolik, jako gumička. Takže hurá pro ni a žádné troškaření, spony letos musí být velké a výrazné.

Wet Look pro lazy days

Na zimu nejsou wet looky zrovna ideální. Jakmile se však udělá teplo, je na čase je zase vyzkoušet. Mokrý vzhled dříve reprezentovaly vlasy ulíznuté a sčesané k hlavě. Letos je ale můžete nosit jak chcete, prostě jako byste si právě umyla vlasy. Pokud se třeba rozhodnete vyzkoušet no shampoo metodu, určitě použijte trochu kokosového oleje a vlasy jím upravte do mokrého vzhledu. Bude sloužit jako maska a stylingový přípravek v jednom.

Růžová to musí být

Mysleli jsme si, že růžové vlasy budou jen dalším pomíjivým trendem, na který si za pár měsíců nikdo nevzpomene, opak je ale pravdou a růžová hříva dál vládne vlasovým trendům. I když se to možná nezdá, je neuvěřitelně univerzální a sluší snad opravdu každému. Když zvolíte jemný odstín růžového zlata, obstojíte i ve formálnějším prostředí. Zkuste ji, nebudete litovat.

Foto: Pinterest, Instagram, glamour.com