Blíží se důležitá party, ples nebo prostě jakákoli událost, na které chcete vypadat jako ze škatulky? Výběr šatů se určitě nevyplatí podcenit, krásný outfit ale musíte podtrhnout stejně dokonalým make-upem. Ten je především v zimních měsících mnohem zábavnější a výraznější než v létě.

Proč? Především proto, že v zimě si s make-upem můžete opravdu vyhrát a nemusíte se bát, že se vám v první minutě mimo klimatizované prostory rozteče směrem k výstřihu. V zimě si ale můžete užít barvy, které prostě v létě tolik nevyniknou. Mezi takové zimní barvy patří třeba rudá, fialová, zelená a zlatá.

Zima navíc přeje třpytkám, dramatickým očím a hodně výrazným rtům. To nejlepší je, že klidně můžete nosit všechny výrazné prvky najednou.

Podívali jsme se na Instagram našich oblíbených hereček a našli jsme tři naprosto dokonalé looky. Jediné, co nás mrzí, je, že je nemůžeme nosit každý den po celý rok.

Tak štětce do ruky a hurá na to.

Filaové rty a bronzové oči

Že se fialová rtěnka špatně nosí? Ale vůbec ne! Herečka Lucy Hale je toho důkazem. Fialová rtěnka umí být elegantní a sofistikovaná. A rozhodně nemusíte zbytek obličeje nechávat minimalistický. Oči se nebojte, stejně jako Lucy, vystínovat do bronzova.

Rudá a kouř

Kate Bosworth nikdy nešlápne vedle. Její rudé rty jsou prostě perfektní. Rudé rty a stříbrné kouřové oční stíny jsou na Vánoce nebo Silvestra naprosto ideální.

Bronz, kam se podíváš

Bronzový make-up se hodí i na zimu. Emily Ratajkowski je královnou bronzového make-upu, takže se u ní určitě nebojte inspirovat. Její líčení ve stylu femme fatale a starého Hollywoodu je perfektní kdykoli a kamkoli.