Vánoční make-up: Dramatické looky, které musíte vyzkoušet

/ Redakce

Potřebujete inspiraci na večírek? Dál nehledejte. Tohle jsou ty nejlepší beauty looky, které prostě musíte vyzkoušet už zítra.

Blíží se důležitá party, ples nebo prostě jakákoli událost, na které chcete vypadat jako ze škatulky? Výběr šatů se určitě nevyplatí podcenit, krásný outfit ale musíte podtrhnout stejně dokonalým make-upem. Ten je především v zimních měsících mnohem zábavnější a výraznější než v létě.

Proč? Především proto, že v zimě si s make-upem můžete opravdu vyhrát a nemusíte se bát, že se vám v první minutě mimo klimatizované prostory rozteče směrem k výstřihu. V zimě si ale můžete užít barvy, které prostě v létě tolik nevyniknou. Mezi takové zimní barvy patří třeba rudá, fialová, zelená a zlatá.

Zima navíc přeje třpytkám, dramatickým očím a hodně výrazným rtům. To nejlepší je, že klidně můžete nosit všechny výrazné prvky najednou.

Podívali jsme se na Instagram našich oblíbených hereček a našli jsme tři naprosto dokonalé looky. Jediné, co nás mrzí, je, že je nemůžeme nosit každý den po celý rok.

Tak štětce do ruky a hurá na to.

Filaové rty a bronzové oči

Že se fialová rtěnka špatně nosí? Ale vůbec ne! Herečka Lucy Hale je toho důkazem. Fialová rtěnka umí být elegantní a sofistikovaná. A rozhodně nemusíte zbytek obličeje nechávat minimalistický. Oči se nebojte, stejně jako Lucy, vystínovat do bronzova.

Rudá a kouř

Kate Bosworth nikdy nešlápne vedle. Její rudé rty jsou prostě perfektní. Rudé rty a stříbrné kouřové oční stíny jsou na Vánoce nebo Silvestra naprosto ideální.

Bronz, kam se podíváš

Bronzový make-up se hodí i na zimu. Emily Ratajkowski je královnou bronzového make-upu, takže se u ní určitě nebojte inspirovat. Její líčení ve stylu femme fatale a starého Hollywoodu je perfektní kdykoli a kamkoli.