Tato vůně byla ukryta v ikonickém křišťálovém flakonu ozdobena 69 zlatými lakovanými včelkami.

Ověřeno staletími, med a jeho produkty jsou přírodním elixírem mládí, krásy a zdraví pro pleť. Dodávají jí potřebné živiny a blahodárné látky. Med je také nenahraditelný pro své výživné a regenerační účinky na pleť.

AR_Homepage_1440x724_EN

Již od roku 2010 se spojila jedinečnost Guerlain Research s těmi nejlepšími ingrediencemi z včelího bohatství. Vznikla tak jedinečná řada omlazující péče o pleť Abeille Royale obsahující patentovanou složku „Pure Royal Concentrate“ koncentrované výtažky z mateří kašičky.

2014_AR_SERUM_ABEILLENyní přichází Guerlain s novým denním omlazujícím sérem Abeille Royale Daily Repair Serum, ve kterém jsou ukryté ty nejvzácnější výtažky a ingredience z mateří kašičky z panenského ostrova OUESSANT, jež je zařazen na seznam chráněných míst „Biosphere Reserve by UNESCO“.

Zde, daleko od civilizace v naprosto čistém prostředí žijí černé včelky, produkující možno říci „ Grand Cru“ mezi medy. Guerlain se stal vášnivým ochráncem a sponzorem tohoto výjimečného místa v Bretani. Nové denní omlazující sérum Abeille Royale Daily Repair Sérum obsahuje zlaté mikro perličky, které jsou doslova nadupané aktivními ingrediencemi ze vzácné mateří kašičky z ostrova Ouessant, obsahují Black Bee Pure Royal Concentrate. Působí v samotné DNA pleti, působí na klíčové mechanizmy stárnutí pleti, napravují poškozené buňky a intenzivně je omlazují.

2014_AR_DUO_HUILE_SERUM

Foto: Archiv značky