Grown Alchemist

Najít veganskou kosmetiku zaměřující se na pleťovou, tělovou, ale i vlasovou péči není jen tak. Všechny tři body splňuje australská značka Grown Alchemist, která je proslulá především vlasovými produkty. Přírodní technologie v kombinaci s netradičním přístupem zajišťuje dokonalou péči o celé tělo. Zaručujeme, že tuhle kosmetiku v dokonalých obalech s ohledem na přírodu si jednoduše zamilujete!

The Ordinary

Hledáte nezávislou, veganskou, vysoce účinnou a cool kosmetiku, která nezruinuje vaší peněženku? Vsaďte na The Ordinary! Mileniály momentálně nejoblíbenější brand je takovou revolucí v oblasti péče o pleť. Vyzkoušejte séra s kyselinou hyaluronovou, retinolem nebo vitaminem C. Uvidíte, že vaše pokožka bude doslova vrnět blahem.

Urban Decay

Kam na kvalitní dekorativní kosmetiku? Dejte šanci značce Urban Decay. Díky široké škále produktů u ní naleznete opravdu vše od nejpřirozenějších makeupů, super krycích korektorů až po ikonické paletky vysoce pigmentovaných očních stínů. Takhle veganská beauty značka nechybí v kosmetické taštičce nejednomu make-up guru. A není divu! My si zamilovali třpytivé produkty…