Serena-WilliamsSerena Williamsová
Fenomenální tenistka Serena Williamsová je jednou z těch, které se vlasových změn nebojí. Pro svůj “New look” si vybrala příhodně konec roku, kdy přebírala ocenění časopisu Sports Illustrated jako sportovec roku 2015. A nutno říci, že nám se její volba kratších vlasů opravdu líbí.

Naomi-CampbellNaomi Campbell
Topmodelka s přízviskem “Ebenová kráska” představila svůj krátký účes se střapatou patkou v listopadu na  British Fashion Award. Téhle krásce sluší všechno, ale fresh zkrácení se nám líbí.

Jennifer-LawrenceJennifer Lawrence
Ani oscarová herečka a hvězda ságy Hra o trůny se nebojí zkracování. Tentokrát zvolila lehce rozcuchané mikádo v chladnějším blond odstínu. Díky tomu vypadá dospělejší a ženštější.

Dakota-JohnsonDakota Johnson
Ať už jste příznivci Padesáti odstínů šedi nebo nikoli, herečku Dakotu Johnson jistě nevidíte poprvé. Dcera herečky Melanie Griffith a herce Dona Johnsona, je jako vlasový chameleon. Tentokrát elegantně zesvětlila své čokoládové vlasy zlatavými pramínky a zkrátila je na mikádo. Vypadá možná starší než na 26 let, ale rozhodně má šmrnc.

Kate-MaraKate Mara
Herečka jež je svou krásou přirovnávána k Audrey Hepburn, se jí teď podobá možná mnohem více. Stejně jako ona si nechala zkrátit vlasy na kluka a nechala vyniknout očím a rtům.

Nicole-KidmanNicole Kidman
Ani herecká matadorka Nicole Kidman letos neodolala změně a své dlouhé vlasy zkrátila a přidala jim trochu zrzavé jiskry, na jakou jsme u ní byli zvyklí v minulých dobách.