Ať již malé či velké, jsou všude. Řeč je o ledabylých vlnách. Záleží jen na tom, zda budete chtít vzbudit dojem křehké víly, divy ze 40. či 50. let nebo rozmařilé surfařky, která si jen na okamžik odskočila z pláže. Fantazii se meze nekladou!

Hlásí se návrat velkých a měkkých vln ve stylu 40. let. Foto: TONI&GUY

Horké letní dny přejí i zapleteným účesům. Klasikou, která nikdy neomrzí, jsou boxer braids – dvojité zaplétané copy, které proslavily americké boxerky a basketbalistky.

O poznání romantičtější je pak klasický cop či jeho úprava zvaná rybí kost. Základní pravidlo zde zní, že se nenosí přísně utažené, ale spíše rozvolněné a současně z nich několik pramenů vykukuje.

Taťána Gregor Kuchařová jako tvář Bomtonu pro rok 2017. Foto: Bomton

 

Romantický cop rámující obličej jako ideální kulisa pro letní svatbu. Foto: TONI&GUY

Na přehlídková mola i ulice se v letošním roce vrátily také vlasové ozdoby a květiny, které vám pomohou vytvořit ten správný bohémský styl.

Na přehlídkových molech letos zazářila nejedna antická bohyně. Foto: Chanel

Okouzlovat ozdobami můžete nejen na letních festivalech, stejně tak jako barevnými proužky, které můžete měnit dle nálady a aktuálního looku.

Jednorázové barevné pruhy si můžete zkusit vytvořit různými spreji či křídami sama. Pro trvalejší barvu však navštivte specializovaný salón. Foto: Bomton

A vlny se nevyhýbají ani vlasům s ofinou. Zde je styling o něco více náročnější, ale efekt skutečně stojí za to!

Ofina a vlny – skvělý a nevšední vzhled! Chce to ale kvalitní střih. Foto: TONI&GUY

A dobrá zpráva nakonec! Na trhu je opravdu velký dostatek kvalitních přípravků, které vám s péčí o vlny pomohou. My jsme si oblíbili ty na bázi mořské vody.

Ideální nejen na plážové vlny! Taková je vlasová voda švédské vlasové kosmetiky Sachajuan. Foto: Bomton