Instatní mořská voda jako základ vln

Naprostým základem pro tvorbu beach waves je sea salt sprej neboli instantní mořská voda. Díky tomuto produktu dodáte vašemu účesu potřebnou texturu, tvar a objem, jako byste trávily dny u oceánu. Kouzelný produkt stačí aplikovat do vlhkých vlasů po celé jejich délce.

Prsty a difuzér

Zapomeňte na hřeben, žehličku, nebo kulmu a pro tentokrát použijte jen prsty a fén s difuzérem. Po aplikaci sea salt spreje vlasy nečesejte, ale pouze prsty pomačkejte. Tím produkt dokonale zapracujete do vlasů a vytvoříte základ pro požadovanou texturu. Poté svou hřívu v předklonu vyfénujte na střední stupeň i teplotu za pomocí fenu s difuzérem. Vlasy tak dostanou maximální objem.

Lehká fixace

Na závěr vlasy jen jemně prohrábněte prsty a opět lehce promačkejte. Pro finální úpravu zafixujte lehkým fixačním sprejem. Voilá! Plážový účes, který nezabere více jak deset minut je hotov! Snadno také řeší bad hair days, jeho nedbalý styl je pro ně jako dělaný.

Které produkty fungují nejlépe?

A které sea salt spreje byste měli vyzkoušet? Doporučujeme zaměřit se na stylingové produkty určené pro vlasové stylisty nebo minimálně na značky, které se věnují výhradně vlasové péči.