Czech and Slovak Hairdressing Awards se těší velké popularitě, což potvrdila letošní, historicky nejvyšší účast. Celkem se do soutěže přihlásilo 99 kadeřnických salonů. V jednotlivých kategoriích budou soutěžit kadeřníci z Čech i ze Slovenska, o hlavní titul Kadeřník roku soutěží celkem 25 kadeřníků nominovaných v kategoriích Dámský komerční účes – Pánský komerční účes.

Kadeřníci mohli své práce přihlásit do různých kategorií. Velké popularitě se již tradičně těší Avantgarda, Kolorista roku a překvapivě také kategorie Pánský komerční účes, která přibyla teprve nedávno. To potvrzuje také Lucie Záhorcová, PPS Manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže. „Příjemně nás překvapily kategorie Pánský komerční účes, kde došlo téměř k dvojnásobnému navýšení soutěžních setů, a Objev roku, kde se přihlásilo dokonce 3x více účastníků než v posledních letech. A v neposlední řadě nás těší, že se letos mezi nominovanými objevuje mnoho nových jmen, což jen  potvrzuje, že v soutěži mohou zazářit všichni nadaní kadeřníci, kteří se nebojí projevit svoji kreativitu a talent.”

Z kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards vzešel už nejeden talent. Díky ní se do povědomí dostal například Libor Šula, Michal Zapoměl i kadeřnice Jana Burdová, která hlavní cenu Kadeřník roku získala rovnou třikrát.

Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2013 se dozvíme 3. května 2014 na slavnostním Galavečeru, který se uskuteční v pravém křídle Průmyslového paláce v Praze. O vítězi v kategorii Cena veřejnosti máte také možnost rozhodnout i vy. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách.

 

Foto: Archiv kadeřníků