Ta již dlouhá léta chodí do salónu Petry Měchurové, kde se nechává hýčkat samotnou majitelkou a držitelkou několika významných ocenění. Anna K. vždy nosila dlouhé černé vlasy. Výraznou změnou pro ni byla krátká ofina, kterou ji Petra Měchurová ustříhla a to v době, kdy vůbec nebyla populární a téměř nikdo tento styl nenosil. Mnoho fanynek Anny K. ji posléze následovalo a ofina se stala hitem.

Anna K. nikdy příliš s účesem neexperimentovala. Až do určité doby, kdy do jejího života vstoupila zákeřná nemoc jménem rakovina. “Největší změnu účesů způsobil v mém případě osud, kdy jsem přišla o všechny vlasy. Když postupně zase narůstaly, zavítala jsem hned k Petře. Nosila jsem potom dlouho účes na kluka a teď jsem si oblíbila účes a lá malá Adéla (dcera Petry Měchurové), který má největší úspěch a spočívá v tom, že už půl roku jsem od této malé princezny dostala sponu do vlasů, kterou prakticky nikdy nesundám,” říká Anna K.

Život nám přináší to dobré i to zlé a vždy nám něco dá a něco vezme. Anna K. je však důkazem toho, že ani nemoc vám nemůže vzít glanc a styl.