V e-shopu Vlasy Levně nabízí clip in vlasy ze 100% pravých lidských vlasů. Tyto vlasy jsou krásně lesklé a pružné. Aby si tyto skvělé vlastnosti uchovaly co nejdéle a zajistili jste si jejich dlouhodobou krásu a maximální životnost, je třeba o ně správně pečovat. Proto zde najdete také kosmetiku v profesionální kadeřnické kvalitě, která je osvědčená právě pro prodloužené vlasy. Stále je třeba mít na paměti, že jde o ustřižené vlasy, které nedostávají žádnou přirozenou výživu zevnitř, jsou tedy náchylnější k vysušování a zacuchávání. Proto je třeba jim výživu dopřát alespoň zvnějšku. V nabízeném sortimentu najdete kompletní sortiment přípravků určených pro clip in vlasy, díky nimž se vlasy nebudou třepit ani vysušovat. Vybírat můžete z celé řady nejkvalitnějších šamponů, kondicionérů, masek, bezoplachových péčí i přípravků pro finální styling účesu.

profesionalni-kartac-na-vlasy-se-stetinami

Clip in vlasy myjte ve vlažné vodě, ideálně jednou až dvakrát za měsíc. Častější mytí není třeba, protože se nemastí tak jako vaše vlastní vlasy. K mytí doporučujeme používat speciální šampony, které jemně vetřete po celé délce vlasů a důkladně opláchněte. Vlasy budou krásně vyživené a zregenerované, hydratované, lehké a na dotek hebké. Po každém umytí jim nezapomeňte dopřát také kondicionér, díky němuž si udrží svůj lesk a půjdou snadno rozčesávat i upravovat. Nechte ho na vlasech alespoň pět minut působit a poté opět pečlivě opláchněte. Vlasy pak jemně osušte ručníkem a nechte volně proschnout. Čas od času jim dopřejte také oživující kúru ve formě zábalu či masky, vaše vlasy budou krásně pružné, poddajné a chráněné před vysoušením i UV zářením. Kompletní péče docílíte také použitím bezoplachových přípravků v podobě vyživujících olejíčků, ochranných krémů a zjemňujících sprejů, které je krásně rozzáří, usměrní a uhladí.

Záleží pouze na vás, jak poctivě se budete o své vlasy starat, vaše péče se totiž odrazí na jejich vzhledu i životnosti.

Foto: Archiv firem; Facebook.com