Již tradičně se v rámci Desingbloku konala v Salonu Petra Měchurová párty odhalující novinky z oblasti vlasového designu. Jejím hlavním bodem letos byla hair show u příležitosti představení nové kolekce v art stylu s názvem DRIVE. Celým večerem provázela moderátorka Lenny Trčková.

Lenny Trčková a Petra Měchurová

Kolekce je především o hře s vlasy, rozevláté siluetě do prostoru a výrazné barevnosti. Nepřehlédnutelný pánský styl účesů s důrazem na asymetrii střihu vytváří z kolekce inspiraci pro nadčasové účesy.

Mimo představení nové kolekce si hosté mohli vychutnat exkluzivní vystoupení Ondřeje Brzobohatého, který usedl za klavírem. V průběhu večera bylo možné přispět na nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci, která zajišťuje zlepšení života seniorů. „S nadací Krása pomoci usilujeme především o zlepšení kvality života seniorů. Snažíme se je inspirovat k aktivnímu životu a k péči o sebe tak, aby žili plnohodnotně. Senioři jsou, stejně jako já nebo Vy, prospěšné osoby, jen je potřeba zlepšit jejich vnímání společností a zajistit jim důstojné postavení v ní,” komentuje poslání nadace Taťána Kuchařová.

Petra Měchurová DRIVE 03

Jedním z hlavních bodů večera bylo i nové pojetí péče o vlasy, které Petra Měchurová nyní zavádí. Jak říká: „Jedná se o zcela nový přístup k vlasům, především jde o komplexní péči o ně. Péče znamená v našem novém pojetí cestu, díky které může dojít k absolutní proměně kvality vlasů.” Součástí této nové služby je i diagnostika vlasů, která prověří stav vlasů i pokožky. Po celý týden v rámci Designbloku bylo možné si na přání diagnostiku vlasů vyzkoušet a nechat si poradit od vlasových stylistů Salonu Petra Měchurová, jak s vlasy pracovat a upravovat je k dokonalosti.

Foto: Salon Petra Měchurová