Ofina na bok

Velmi oblíbená ofina sčesaná na stranu je vhodná pro téměř všechny typy obličeje. Na přehlídkách Giambattista Valli, Rochas a Balmain byly zřejmě jednou z nejméně problematických účesů za poslední dobu. Jednoduchost se zkrátka vyplatí a to jak časově, tak vizuálně.

hbz-fw2015-hair-trends-deep-part-rochas-bks-a-rf15-9055_1

Nízký cop

Cop se od minulých let dostal od temene hlavy k šíji. Sofistikovaný a neobvyklý cop jsme mohli vidět na přehlídkách Michael Korse, Dior a Carolinu Herreru, která nízký cop svázala metalickou pevnou stuhou.

hbz-fw2015-hair-trends-low-ponytail-herrera-clp-rf15-0065_1

Drdol trochu jinak

Horečka sedmdesátých let se dostala i ke kadeřníkům četných designérských domů Chanel, Diane von Furstenberg i Hermés. Ať už drdol sepnutý na asijský způsob hůlkou, nebo banánový drdol, všechny tyto úpravy účesů evokují tehdejší aristokratickou francouzskou společnost, která měla za cíl vypadat především sofistikovaně.

hbz-fw2015-hair-trends-new-french-twist-chanel-clp-m-rf15-0214

Kožené doplňky

Od čelenek přes stuhy po gumičky. Letošním vlasovým doplňkům vedla kůže na plné čáře. Neváhejte tedy vyzkoušet po vzoru Fendi řasenou koženou čelenku či koženou mašličku v copu z módního domu Tanya Taylor.

hbz-fw2015-hair-trends-leather-wrapped-fendi-bks-a-rf15-0589

Nečekané spojení

Účes se dvěma pramínky, které se sejdou uprostřed, vedly především na přehlídkách Matthew Williamson, Valentino a Guy Laroche. Romantický a zároveň svěží twist dodáte spletením těchto pramínků do úzkého pleteného copánku.

hbz-fw2015-hair-trends-view-from-behind-valentino-clp-rf15-0734