Nejlépe hodnocený stylingový nástroj je nyní nabízen v novém provedení. Díky Coanda efektu, jež efektivně využívá proudění vzduchu a díky novým i vylepšeným nástavcům bude váš styling hračka.

Ještě více stylingových možností: Společnost Dyson je dlouhodobě poháněna odhodláním porozumět vlasům, jejich typům a péči o ně. Inovovaný multistyler je nyní vhodný pro ještě více typů vlasů.

Vývoj v simulovaném světě: Díky virtuálnímu výzkumu, pokročilé výpočetní technice a softwaru umožňujícímu tvorbu digitálních návrhů je Dyson schopný vyrábět méně fyzických prototypů a zajistit tak větší udržitelnost výzkumu a vývoje.

Dyson představuje svůj dosud nejvýkonnější AirwrapTM – multistyler Dyson AirwrapTM. Neúnavní inženýři společnosti Dyson vylepšili jeho design, a ještě znásobili Coanda efekt. Výsledkem je stylingový nástroj, jež nabízí široké možnosti stylingu pro různé typy vlasů bez extrémních teplot.

Zdroj: Dyson

Nová generace stylingových nástavců s otočnou špičkou zajistí ještě snadnější a rychlejší vytvoření vln a kudrlin – bez poškození vlasů vysokými teplotami, což zároveň vlasy chrání . Nyní si díky inovovanému nástavci pro natáčení vlasů můžete vytvořit stylové vlny i kudrliny v libovolném směru, aniž byste museli nástavec měnit, jako tomu bylo u předchozího modelu. Stačí pouze přepnout směr proudění vzduchu pomocí otočné špičky.

Vylepšené kartáče poskytují možnost precizního tvarování vlasů s ještě účinnějším využitím Coanda efektu, stejně tak jako zcela nový multifunkční uhlazující nástavec s Coanda efektem pro uhlazení účesu. Stisknutím jednoho tlačítka si můžete užít kombinaci hned dvou nástavců v jednom. Uhlazující nástavec s Coanda efektem vlasy nejen uhladí, ale také si během vysoušení poradí s polétavými vlasy , a to bez působení vysokých teplot.

Rozčesávací hřeben se širokými zuby, jež je vyroben speciálně pro kudrnaté a vlnité vlasy, pomáhá během vysoušení s tvarováním účesu, dodá mu objem a vlasy jemně narovná. Zuby hřebene jsou vyrobeny z pružného materiálu, které vlasy opatrně pročesávají, aby během foukání nebyly zbytečně zatěžovány.

Ti, kdo už si Dyson AirwrapTM pořídili, mají šanci upgradovat příslušenství díky nově nabízeným nástavcům, aniž by si museli pořizovat styler nový. Takto společnost Dyson buduje udržitelný přístup k vývoji svých výrobků. Zároveň vytvářením modelů v digitálním prostředí eliminuje nutnost výroby fyzických prototypů, což významně snižuje množství spotřebované elektrické energie a použitých materiálů. Během testovacího procesu se technikům povedlo zmenšením vzduchových ventilů docílit nevídané regulace proudění vzduchu a působení tlaku.

Zdroj: Dyson

James Dyson tvrdí, že: “Většina stylingových nástrojů nezohledňuje rozdílnost typu vlasů – vybraný nástavec může vyhovovat jednomu člověku a pro druhého může být ten stejný nástavec zcela nevyhovující. Vývoj nového multistyleru Dyson AirwrapTM staví na pevných základech jeho předchůdce a na neutuchající vůli nalézat stále lepší řešení prostřednictvím moderních technologií. Výsledkem je vylepšené proudění vzduchu u jednotlivých kulmových nástavců, což usnadňuje natáčení pramenů vlasů. Dále nový Airwrap přichází s inovovanými kartáčovými nástavci, se kterými lze dosáhnout precizního vytvarování účesu nebo také s novým multifunkčním uhlazujícím nástavcem s Coanda efektem, jež si poradí i s polétavými vlasy. Díky chytře řízenému proudění vzduchu se pramen do lokny vytvaruje šetrně, bez vystavení vlasů extrémním teplotám.”

Efektivní inženýrství

Od uvedení AirwrapuTM na trh v roce 2018 (10. října 2018 v New Yorku) pracovali inženýři Dyson jednotně na tom, aby byl ještě variabilnější, rychlejší a snadno ovladatelný.1 Pomocí sofistikovaných počítačových simulací a píle vývojářů z laboratoří po celém světě od Malmesbury, přes Malajsii, Singapur až po Filipíny, se příslušenství daří vyladit do posledního detailu a stále rychleji.

Výzkum a vývoj neustále zdokonalovaných nástrojů se staly základním principem značky Dyson: dlouhotrvající životnost, znamenitý výkon a efektivní využití produktů za použití co nejmenšího množství zdrojů které umožňují příští generaci inženýrů vytvářet prostřednictvím vědy a technologií udržitelnější budoucnost. Tuto filozofii ztělesňuje i multistyler Dyson AirwrapTM – od motoru, který pohání celý přístroj k lepšímu výkonu, až po snížení spotřeby elektrické energie.

Jen Atkin, Dyson Global Styling Ambassador, je toho názoru, že: “Dyson AirwrapTM je naprosto revoluční a zcela jedinečný ve srovnání s jinými stylingovými pomůckami – to platí jak pro dobu, kdy byl uveden na trh, tak až po dnešní den. Nová verze nabízí uživatelům ještě více možností než kdy předtím. Každý jeden nástavec zajistí perfektní styling, všech typů vlasů. AirwrapTM se zkrátka přizpůsobí požadavkům všech. To, co už bylo perfektní, bylo ještě vylepšeno.”

Zdroj: Dyson

Příběh AirwrapuTM se váže k převratné myšlence: spojením rychlého a vysokotlakého motoru vznikl Coanda efekt, který zajistí úpravu vlasů přesně tak, jak zrovna potřebujete – do tvaru lokny, vlny nebo vyfoukáním dohladka. Coanda efekt využívá proudu vzduchu ve vyvážené kombinaci rychlosti a tlaku, což zaručí přirozené přilnutí pramenu vlasu k nástavci.

Multistyler Dyson AirwrapTM využívá vysoce výkonného a přesného proudu vzduchu s Coanda efektem pro vysušení či styling vlhkých vlasů (doporučuje se použít na vlasy z 80 % suché), díky kterému snižuje zatížení vlasů extrémním teplem a chrání je před zbytečným poškozením.