Uvedení nových barev Essensity od Schwarzkopf Professional proběhlo před několik dny včetně kampaně, ve které pózují na fotografiích  Matúše Tótha sestry Geislerovy.

Celá kampaň probíhá pod vedením zkušeného kadeřníka Michala Zapoměla, který se o vlasy všech tří sester stará již několik let. Mnohaleté zkušenosti má také i s barvami Essensity, které si nemůže vynachválit. ” Zkušenost s barvami Essensity mě těšila, dávala mým klientkám výjimečnou barvu i péči a rozhodně patřila k nejpoužívanějším v našich salonech Portrait by Michal Zapoměl. Doba jde ale dopředu a s ní i vývoj, který s sebou přinesl novou dimenzi těchto produktů. Nová Essensity dokáže udělat vlasy ještě zářivější, perfektně probarvené a k tomu všemu s naprostým pečujícím přístupem a přírodností jí vlastní.”

Kolekce THE SISTERS sestry Geislerovy a Michal Zapoměl

Herečka Aňa Geislerová si barvy vyzkoušela už při focení kolekce. “Barvy Essensity bych doporučila všem, kdo mají z barvení obavy. Svědčí vlasům, které jsou po nabarvení lesklé, silnější a nevysušují se tak rychle jako po běžném barvení. Fungují a v podstatě nejsou vidět. Mám pocit, že mám zas takovou barvu, jakou znám ze svých fotek z dětství.”

Jak to sestrám Geislerovým v nové kampani The Sisters sluší, se můžete přesvědčit v naší galerii.

 

Foto: Essensity by Schwarzkopf Professional, Matúš Tóth