Najednou se objevila její fotka krátkého sestřihu napříč všemi médii a záplavy komentářů na sebe nenechaly dlouho čekat. Ani Iconiq.cz to tedy nemůže nechat bez povšimnutí. Světové celebrity vždy rády šokují, někdy kvůli filmové roli, jako například Anne Hathaway nebo jen tak z plezíru. V každém případě to není vždy povedený krok. Bohužel i zpěvačka Beyoncé šlápla vedle. Jí opravdu tento vysloveně chlapecký sestřih příliš neprospěl. Navíc ani barva není to pravé ořechové. Výsledný efekt je zkrátka velmi nepovedený. Beyoncé ztratila svůj “glamour look” a stala se spíše sportovním typem, který rád poběží 1/2 maratón. Není jasné, zda to udělala díky otřesnému zážitku při vystoupení nebo jen toužila po změně. A nebo je to jen trik na novináře a fanoušky a zítra již bude mít svou dlouhou kštici opět zpátky stejně jako Victoria Beckham, která nedávno na svůj Twitter dala fotografii svého krátkého účesu. Druhý den však měla své dlouhé vlasy zpět.

Kultovní krátce sestříhané vlasy “na kluka” nosila i modelka Twiggy a herečka Audrey Hepburn, která se nechala ostříhat i ve své roli princezny ve filmu Prázdniny v Římě. Obě tyto dámy uměly krátké účesy nosit s opravdovou noblesou a dokázaly tak, že i krátké sestřihy umí být velmi ženské a sexy.

Umí to tak i dnešní celebrity nebo by spíše měly zůstat u dlouhých vlasů. Posouzení necháme na vás. Připravili jsme pro vás několik srovnání hereček a zpěvaček s dlouhými a poté s krátkými vlasy. Které  změna prospěla a která by neměla tolik experimentovat? Napište nám svůj názor na naše facebookové stránky.

Iconiq.cz se líbí krátký sestřih Halle Berry, Victorie Beckham a Emmy Watson. Anne Hathaway je krásná za každých okolností. Zpěvačkám Beyoncé i Rihanně nějak více prospívají dlouhé účesy a herečka Miley Cyrus by rozhodně měla zůstat u tmavšího odstínu dlouhých vlasů. Ale je to jen náš názor, vy nám ho třeba vymluvíte….nebo ne?

Foto: Profimedia.cz; Shutterstock.com