Nars Soft Matte Concealer

Ikonický korektor od Nars Radiant Creamy Concealer má své nyní své dvojče. To na sebe vzalo podobu v lehce matnější verzi, která je skryta v praktickém kelímku. Má vysoké krytí a přesto tak lehkou konzistenci. Díky té nezalézá do vrásek, ani nezvýrazňuje póry. Skvěle tak zakamufluje i ty největší kruhy po včerejší probdělé noci.

NYX Color Correcting Concealer

Barevné korekční paletky jsou skvělé. Snadno s nimi namícháte přesný odstín toho, co je právě potřeba skrýt. Zelený odstín dokáže elimonovat červenou, růžový potlačí namodralé žilky kolem očí a žlutá naopak rozzáří pleť a zakryje tmavé kruhy, či pigmentové skvrny. Nespornou výhodou je to, že si odstíny v paletce můžete namíchat podle svých potřeb. To vše splňuje multifunkční paletka od NYX.

Diorskin Nude Skin Perfecting Hydrating Concealer

Tak trochu hydratační krém a tak trochu korektor. Přesně takový je super lehký hydratační korektor Diorskin. Jeho krémová formule je naprosto ideální na oční okolí. Sjednotí jeho odstín, zakryje drobné žilky a kruhy a vyživí. Díky tomu bude pleť působit svěžím a odpočatým dojmem. Korektor můžete použít ne jen lokálně, ale i na celý obličej místo make-upu. Stačí použít malé množství a tam, kde je třeba vyší krytí, jednoduše použijte další vrstvu.

Make Up For Ever Full Coverage Extreme Camouflage Creme Concealer

Pro silné krytí po celý den vsaďte na korektor od MUFE. Ten vám poskytne opravdu extrémní krytí. Je tedy vhodný na maskování jizev, barevných nesrovnalostí, ale i třeba tetování. Pro přirozenější look nanášejte prsty, pro zvýšení efektu ho zapracujte štetcem, či beauty blenderem. Jen pozor, tady stačí opravdu malé množství.