Beyoncé

Co stojí za tajemstvím krásné pleti Beyoncé? Její make-up artistka Ashley Weatherford, která jí na pleť místo klasického hydratačního krému nanáší oční krém. Nebojte se, stačí jen malé množství. Díky jeho speciální struktuře se dokonale vstřebá a pleť intenzivně vyhladí.

Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid, která je zároveň ambasadorkou značky Maybelline, má v kapse nejeden beauty trik. Tím nejoblíbenějším je tvářenka v růžovo broskvovém odstínu, kterou si kromě tváří nanáší i na oční víčka místo stínu. Růžová barva totiž redukuje modré žilky. Oční okolí pak působí odpočatě a svěže.

Miranda Kerr

Topmodelka z Victoria’s Secret má vždy dokonalé řasy. Jejím oblíbeným trikem je jejich důkladné natočení. Zapomeňte na kleštičky, kterými si řasy akorát poškodíte, a místo nich vyzkoušejte lžíci. Mirandin trik je opatrně nahřát kovovou lžíci a poté ji jejími zakulacenými tvary přidržet pár sekund na řasách. Ty se díky zaoblenému tvaru a teplu krásně natočí a pozvednou. Poté stačí jedna vrstva řasenky a je hotovo.

Taylor Hill

Další modelka z VS nedá dopustit na kokosový olej. Ten jí vytváří dokonale hebkou pokožku, a to nejen na tváři, ale i po celém těle.

Kim Kardashian

I když se většina celebrit cukru úplně vyhýbá, tak v jediném případě na něj nedají dopustit. Používají ho jako tělový scrub. Kim Kardashian si jeho pozitivní účinky oblíbila na tolik, že ho při každém mytí přimíchává do sprchového gelu. Pleť se tak dokonale zbaví odumřelých buněk a je dokonale hladká.