Záchrana pro vaši pleť: Jak napravit škody po silvestrovské party?

/ Redakce

Tak a je to tu. První den v novém roce. Jak na to, abyste stihli zamést stopy na vaší pleti po včerejší krušné noci? Vsaďte na tyhle s.o.s triky!

Intenzivní hydratace

Ještě než začněte cokoliv aplikovat na pleť, začněte řádnou hydratací celého těla. Naordinujte si půl litr vlažné vody s citrónem a během dne doplňte další dva. Alkoholem vyprahlá pleť i tělo to budou jistě vyžadovat. Kromě hydratace také zaženete případnou kocovinu. A to se vždy hodí.

Detoxikace

Dali jste si letos předsevzetí, že se o sebe budete lépe starat? Začněte rovnou dnes! Zajděte si na dlouhou procházku a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Pokud máte dostatek sil, zajděte rovnou do sauny. Tahle kombinace dokonale detoxikuje vaše tělo i pleť. Ta bude poté opět zářit zdravím.

Vitamín C

Málo spánku, hodně alkoholu a junk food znamená jediné. Oteklou a zašedlou pleť. S tou si nejlépe poradí vitamin C, který pokožku dokonale prokrví, vyživí a svými enzymi rozjasní. Aplikujte proto sérum s vitaminem C do vyčištěné pleti. Nejlépe po horké koupeli, nebo sauně.

 

Záchranné masky

Po prohýřené noci potřebuje vaše pleť jediné – intenzivní péči a odpočinek. Naordinujte si proto after party masku, chladící pásky pod oči a hodinku spánku k tomu. Jedině tak vrátíte pleť do původního stavu.