Intenzivní hydratace

Ještě než začněte cokoliv aplikovat na pleť, začněte řádnou hydratací celého těla. Naordinujte si půl litr vlažné vody s citrónem a během dne doplňte další dva. Alkoholem vyprahlá pleť i tělo to budou jistě vyžadovat. Kromě hydratace také zaženete případnou kocovinu. A to se vždy hodí.

Detoxikace

Dali jste si letos předsevzetí, že se o sebe budete lépe starat? Začněte rovnou dnes! Zajděte si na dlouhou procházku a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Pokud máte dostatek sil, zajděte rovnou do sauny. Tahle kombinace dokonale detoxikuje vaše tělo i pleť. Ta bude poté opět zářit zdravím.

Vitamín C

Málo spánku, hodně alkoholu a junk food znamená jediné. Oteklou a zašedlou pleť. S tou si nejlépe poradí vitamin C, který pokožku dokonale prokrví, vyživí a svými enzymi rozjasní. Aplikujte proto sérum s vitaminem C do vyčištěné pleti. Nejlépe po horké koupeli, nebo sauně.

 

Záchranné masky

Po prohýřené noci potřebuje vaše pleť jediné – intenzivní péči a odpočinek. Naordinujte si proto after party masku, chladící pásky pod oči a hodinku spánku k tomu. Jedině tak vrátíte pleť do původního stavu.