Charisma, vypracované tělo a zkušenosti získané díky práci osobní trenérky vyvolaly lavinu zájmu. Dnes ji na Instagramu sleduje necelých devět milionů lidí, podle jejích programů cvičí miliony žen po celém světě, ale hlavně se kolem jejího jména tvoří obrovská komunita, která dennodenně ukazuje své neuvěřitelné proměny a motivuje se navzájem. A co je na tom všem nejlepší? Ještě dnes se můžete přidat i vy… Stačí si vybrat, co vám od Kayly bude sedět nejvíce!

Bikini Body Guide

Tříměsíční program kombinuje Kayliny posilovací tréninky, HIIT (tréninky vysoké intenzity, např. sprinty) a LIIT (tréninky nízké intenzity, např. chůze). Konkrétně 3-4x týdně posilujete, zhruba 2x jedete LIIT a HIIT (stupňujete s přibývajícími týdny) a jeden den pak odpočíváte či děláte strečink. Zdá se vám to příliš? Klid, samo o sobě vám to nezabere ani hodinku denně. Samotný posilovací plán od Kayly trvá 28 minut (čtyři série po sedmi minutách), LIIT by měl probíhat cca 45 minut a HIIT zhruba 15 minut. Na to už prostě žádné výmluvy neplatí!

Cvičíte raději doma nebo v posilovně?

Jestli místo e-booku upřednostňujete mobilní aplikaci, pak je tu program Sweat With Kayla. Změna názvu má zdůraznit, že ženy necvičí jen proto, aby se dobře cítily v bikinách. Chtějí být zdravé, silné a sebevědomé v každém okamžiku života a cvičí kvůli sobě, ne kvůli křivkám do plavek. Aplikace je plná tipů na cvičení, zdravých jídel, a můžete v ní sledovat své pokroky či si naplánovat tréninky. Kromě klasického BBG programu zaměřeného především na domácí cvičení s minimem vybavení je k dispozici i nový BBG Stronger, který je určený pro posilování v tělocvičnách. Aplikace dále obsahuje i lekce jógy s instruktorkou Sjanou Elise Earp či program trenérky Kelsey Wells pro ženy po porodu.

Pestrý jídelníček zahrnut

Zdravé a krásné tělo není jen o tréninku, ale také vyváženém jídelníčku. To už jste ale asi někdy slyšeli. Své o tom ví i Kayla, proto si vedle cvičících programů můžete stáhnout i její e-book Recipe Guide se stravovacím plánem. Pokud ovšem potřebujete jen trochu inspirace, podívejte se k ní na Instagram. Kromě cviků a proměn svých klientek tam totiž najdete i krásně barevné a pestré fotky s jídlem. Dali byste si? My rozhodně!

Plánujte a nevzdávejte se!

Klíčem k úspěchu je plánovat si své aktivity i jídlo. Veďte si deníček, dávejte si krátkodobé cíle a krok za krokem k nim směřujte. Zátěž a náročnost tréninků zvyšujte postupně s růstem své síly a kondice. Jen tak neztratíte motivaci hned na začátku, než se stačí dostavit první výsledky. Chce to trpělivost, ale pokud vydržíte, progress se dostaví. Kayla také doporučuje najít si na cvičení parťáka. Budete se navzájem motivovat, podporovat a pomáhat si ve chvílích, kdy to třeba nepůjde podle vašich představ. A bezpochyby to bude větší zábava!