Aero jóga

Oblíbili jste si klasickou jógu, ale rádi byste zkusili něco nového? Zajďěte si na lekci aero jógy! Aero, nebo také fly jóga, se po celou dobu cvičení provádí ve speciálních závěsných sítích. Díky tomu dostanete z cvičení naprosto nový, intenzivnější a účinnější prožitek. Létání v sítích je skvělé nejen pro náš mozek, který se tak při obrácených pozicích okysličuje, ale také pro zdra záda, pevné břicho a čistou mysl.

Floatfit

Milovníci vodních sportů si jisto jistě oblíbí floatfit, neboli cvičení na vodní hladině. Floatfit je intenzivní cvičící program, který kombinuje hned několik cvičících prvků a odehrává se na speciální platformě aquabase, která vás nadnáší na vodní hladině. Díky balancování se zapojují všechny svaly po těle a výsledek je tak opravdu co nevidět znát. Celkově se také zlepšuje stabilita a ohebnost těla.

Total Barre

Tajemství krásné postavy modelek? Hodiny cvičení Total Barre! Tohle vysocé účinné a energické cvičení kombinuje prvky baletu a pilates. Během cvičení se tak tělo zapojuje jak do cardio cvičení, tak posilování. Dokonalé vyrýsované a zpevněné nohy vás neminou!

Cvičení mysli

V čím dál tím více hektické době je potřeba se alespoň na chvílí zastavit, věnovat se sami sobě a umět si odpočinout. Snadno se to říká, ale jak všichni víme, není to úplně jednoduché. Pokud jste ještě nenašli způsob, jak dát sami sobě restart, možná byste právě měli zkusit mindfull exercise. Během takového cvičení se naučíte správně dýchat, uvolnit se, relaxovat a alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti kolem. Protože jak všichni víme, čistá a klidná mysl je často důležitější, než cokoliv jiného. Zkuste s příštím cvičením pro jednou vynechat zadek nebo břicho a zaměřit se sami na sebe.