Plavání

Osvědčená klasika, která k létu neodmyslitelně patří. Skvělé protažení celého těla, kombinace kardia a posilování zároveň. V neposlední řadě také dokonalý relax pro naši hlavu. Zapomeňte ale na amatérské plavání s hlavou vzhůru, které naopak škodí páteři, pořiďte si plavecké brýle a naučte se doopravdy plavat. Díky stoprocentnímu soustředění na váš dech bude plavání daleko účinnější a efektivnější. Výsledkem pak budou skvěle vypracované ruce, zadek a nohy a zpevněné břicho. Rozhodně nezapomeňte na použití ochranného faktoru před sluncem.

Surfovaní

Milujete moře a extrémní sporty? Pak byste měli vyzkoušet surfování na divokých vlnách! Říká se, že právě surfování patří mezi jeden z nejlepších tréningů pro naše tělo i mysl. Bez důkladné přípravy a dobré kondičky se tu ale rozhodně neobejdete. Pokud patříte mezi začátečníky, pak doporučujeme najmout si soukromého instruktora, který vám vše důkladně vysvětlí. Kromě toho, že jízda na prkně je skvělým kardiem, při němž bez problému spálíte veškeré letní junk food prohřešky, posilujete také celé tělo. Především nohy, zadek a břicho. I když tento sport bude stát trochu více úsilí a energie, výsledný efekt a radost z první jízdy za to rozhodně stojí.

Paddleboarding

Momentálně asi jeden z nejvíce trendy letních sportů, který vznikl na samotné Havaji. Nenechte se ale zmást, provozovat se dá nejen na moři, ale i na jakémkoliv jezeře nebo řece. Můžete na něm jen tak pádlovat nebo dokonce cvičit jógu. Největší výhodou paddleboardingu je, že procvičujete celé tělo. Zkrátka ideální spojení zábavy a komplexního posilování těla. Bronzově opálená pokožka je už jen sladký bonus.