Rokytka

Rokytka je krásná fitness stezka v Praze 9, kde najdete přes 20 cvičících stanovišť. K dispozici jsou např. posilovací lavice, žebřiny, hrazdy, bradla a spoustu dalších dřevěných prvků ideálních na posilování a protažení těla.

Zdroj: www.prague.eu

Vítkov

Přesuneme se dál mezi Karlín a Žižkov, konkrétně na Vítkov. Místo, kam se můžete vydat běhat a k tomu si dát do těla na místních „atrakcích“ – čekají tu na vás bradla, lavičky na procvičení břišních svalů a zad, různé tyče, apod. A jako bonus si můžete dát výběhy nebo skoky do schodů. Nohy vám za to budou děkovat.

Zdroj: www.envis.praha-mesto.cz

Stromovka

Stromovka na sedmičce je dalším útočištěm pražských běžců a “venkovních” sportovců. Máte tu příležitost vyzkoušet hrazdy o třech výškách, kladinu i překážky na přeskakování, rovněž jsou k dispozici ocelová bradla a lavičky na posílení zad a břicha.

Zdroj: www.outfanatic.com

Rajská zahrada

Krásný venkovní prostor nabízí také Rajská zahrada, kde si v místní posilovně můžete zacvičit na bradlech, hrazdě, žebříku a dalších konstrukcích. A svůj trénink si můžete dokonale zpestřit, protože v parku se rovněž nachází víceúčelové hřiště, pingpongové stoly nebo můžete využít k běhu blízké Riegrovy sady.

Zdroj: www.outfanatic.com

Hořejší nábřeží

Náš mini workout trip zakončíme v městské části Prahy 5, protože zavítáme na Hořejší nábřeží. Je nám jasné, že k trávení volného času hodně láká zdejší smíchovská náplavka, nicméně nábřeží ukrývá i venkovní fitness se spoustou posilovacích prvků, jako je hrazda na shyby, lavičky, rotopedy atd.

Zdroj: www.outfanatic.com