Tanec a fitness

Za cvičením Port De Bras stojí ruský choreograf Vladimir Snezhik a španělský fitness trenér Julio Dieguez Papi. Už z toho je jasné, že půjde o jedinečné a originální lekce, jež vychází z klasického tance, baletu a strečinku a přináší elegantní, ladné i dynamické cvičení s řadou benefitů pro tělo.

Body&Mind

Port De Bras patří do kategorie cvičení Body and Mind, což znamená, že pozitivně působí na fyzickou i psychickou stránku našeho těla. Jde o přirozené pohyby v doprovodu příjemné hudby, relaxace a uvolněné atmosféry. Ideální na odpočinek od všech běžných starostí a povinností.

Hubnutí a kondice

Nemyslete si však, že je to jen nějaké ledabylé protahování. Tahle aerobní aktivita podpoří spalování tuků, zlepší kondici a především zapracuje na vašem držení těla. Plynulé pohyby působí na zkrácené svaly, uvolňují páteř a klouby a zlepšují koordinaci celého těla.

Profesionálové i začátečníci

Port De Bras je vhodné pro ostřílené sportovce i úplné začátečníky. Jde o to naučit se vnímat a poznávat své tělo, uvědomovat si každý krok a mít tělo pod kontrolou jako jeden harmonický celek. Cvičení vám dá radost a lásku k pohybu a díky tomu se budete snadno a rychle posouvat dále.