Jablka

Tohle ovoce se skvěle hodí nejen k snížení hmotnosti, ale také k celkové detoxikaci těla. Kyselina ursolová podporuje růst svalové tkáně a naopak redukuje tkáň tukovou. Zároveň také reguluje zdravou hladinu cholesterolu a cukru v těle. Zařaďte alespoň dvě jablka denně do svého jídelníčku.

Růžičková kapusta

Bílkovinami a vlákninou nabitá zelenina, která obsahuje vysoké množství potřebných látek a minerálů pro naše tělo. Skvěle se hodí místo těžkých příloh při redukci váhy. Připravujte ji vařením v páře, díky které zůstanou uchovány všechny cenné látky.

Skořice

Vůně podzimu a také přírodní spalovač. Toto lehce pikantní koření dokáže regulovat zbytečné chutě na sladké, spalovat přebytečné tuky a zároveň zrychlit metabolismus. Pokud se navíc snažíte vzdát cukru, skořice bude skvělým pomocníkem při ochucování jinak sladkých jídel.

Hrušky

Trápí vás během dne nafouklé břicho? Místo pomoci v lékárně si naordinujte hrušku. Ploché břicho zaručeno.

Granátová jablka

Vláknina je jedním z nejdůležitějších faktorů při redukci váhy. Díky ní se cítíme déle plní a nemáme tak pocit hladu. Doplňujte ji pravidelně například granátovým jablkem. To obsahuje kromě vysokého obsahu vlákniny i vysoký obsah vitamínu C, který je nezbytný pro posílení imunity v tomto období.