Vzájemná motivace

Zvládne-li to váš přítel či přítelkyně, zvládnete to i vy. A to je přesně to, co nás na párovém cvičení baví. Důležitá je vzájemné povzbuzování a motivace. Podporujte se, předhánějte (samozřejmě s mírou) a uvidíte, že najednou těch dvacet pánských kliků zvládnete jako nic.

Společně strávený čas

V dnešní době je volný čas opravdu vzácný a tím spíš čas strávený s někým, koho milujete. Proto toho využijte a cvičte spolu. Není totiž nad to spojit zábavné s užitečným, tedy v tomto případě zasportovat si a strávit čas s partnerem.

Sdílená radost

Sdílená radost je vždy lepší. Sportujte ve dvou a užívejte si skvělého pocitu ze společně shozených kil, společných zážitků i času, spousty legrace a v neposlední řadě mějte radost, že vypadáte dobře jak vy, tak váš partner.

Utužování vztahu

Není důležité, jak vypadáte a co máte na sobě, ale především to, jaký podáváte výkon, jaký máte postoj, jestli dokážete pomáhat a spolupracovat nebo jestli umíte zatnout zuby. Zvládnete-li se navzájem podporovat a překonat těžké chvíle při sportování, zvládnete v životě i mnohem těžší věci.

A jaké sporty vyzkoušet?

Motivujte se při běhání nebo v posilovně, společně jezděte na kole, na bruslích nebo cvičte jógu, sdílejte radost při golfu nebo badmintonu a utužujte vztah i při lezení nebo kanoistice! Možností je nespočet.