Kinchaku 

Taštička od Kantu inspirovaná japonskou kulturou je určená na nejrůznější cennosti a nezbytnosti, jež chcete mít během cvičení u sebe. Dává druhý život pravému hedvábnému kimonu, z něhož je vyrobena. Každý kus píše svůj originální příběh a záleží už jen vás, jakým dalším směrem se ponese.

Breeze

Další užitečná věcička pro jogíny se postará o ideální vzduch, když budete cvičit v interiéru. Vůně ze směsi rozmarýnu, máty a eukalyptu osvěží nejen cvičící prostor, ale probudí i vaši mysl a celé tělo. Jóga je o velkém soustředění, uvolnění a relaxaci a Breeze vám k tomu všemu pomůže.

Yoga balm

Do třetice představujeme masážní gel vyrobený pouze na přírodní bázi. Jóga je cvičení ulevující od nejrůznějších bolestí a obtíží, celkový efekt můžete znásobit tímto přípravkem obsahujícím několik léčivých bylin, jež pomáhají od zatuhlých svalů a kloubů a přispívají k celkové regeneraci po cvičení.

Namastery

Dobrá, doplňky máme, a teď kde je využít? Prvním tipem je krásné jógové studio Namastery, které se nachází v Praze 5. Vybírat můžete z pestré škály druhů od známé Vinyasa či Ashtanga Yogy, až po například Hormonal Balance Vinyasu či Flow Hard Yogu. Studio však nabízí i Pilates či Barre, dynamické cvičení u baletní tyče.

Yoga Movement

Druhým tipem je relativní novinka Yoga Movement, která do Prahy přináší inspiraci boutiqovými studii v Jihovýchodní Asii. Studio nabízí klasické jógové lekce, ale připravuje i různé tematické workshopy. Fanoušky bezpochyby potěší také speciální kolekce oblečení Yoga Movement vytvořená ve spolupráci s Odivi.