Desítka různorodých programů

Oblíbenost Les Mills roste díky pestrosti nabízených programů. Záleží tedy na vás, který si vyberete. Můžete pomocí nich zhubnout a tvarovat postavu, posílit svaly, pracovat na vytrvalosti, získat větší flexibilitu nebo se jen tak protáhnout. Suma sumárum, když to všechno zkombinujete, máte postavu snů.

Pečlivě připravené cvičení

Možná si říkáte, proč zrovna Les Mills, existuje přeci tolik jiných druhů cvičení. Na lekcích se rozhodně nebudete nudit. Každá je totiž jiná, jedna se inspiruje tancem, druhá bojovými sporty, třetí třeba jógou. Jednotlivé programy má na svědomí profi tým složený ze zkušených fyzioterapeutů, lékařů a sportovních specialistů, což se odráží v jejich efektivitě a ve výsledcích cvičení.

V Praze i kdekoliv jinde na světě

Unikátem těchto programů je, že se cvičí všude na světě stejně, takže vlastně nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte. Jednotlivé sestavy se mění každé tři měsíce – v lednu, dubnu, červenci a říjnu. Máte tedy dostatek času si jednotlivé cviky osvojit a zároveň se můžete těšit na nové. Neustálý progres zaručen!

Motivační hudba, instruktoři i skupina

Les Mills je jednak o potu a dřině, ale také o celkové atmosféře a energii, k nimž přispívá moderní hudba, certifikovaní instruktoři i samotná skupina podobně naladěných lidí. Můžete si být jistí, že cvičení ve skupině vás požene vpřed a zajistí, že vás to na lekcích bude bavit. A o to jde.