Vůbec první salon Bomton vznikl již v roce 1995 v centru Prahy. Bomton vlasové studio Jalta funguje již sedmnáctým rokem a je určeno především pro klienty, kteří chtějí pohodlí a skvělé služby, ale nemají dostatek času na dojíždění do vzdálenějších míst. Strategické umístění uprostřed Václavského náměstí je toho praktickým důkazem.

Kadeřnická studia se postupně začala rozšiřovat, aby nabídla své služby nejen těm, kteři se pohybují v úplném centru Prahy. Postupně vznikl Bomton Basic a Bomton Loft brumlovka, salony, které jsou poblíž nových velkých kancelářských budov. Příjemnou alternativou pro ty, kteří chtějí svůj zážitek od kadeřníka obohatit o návštěvu kavárny je koncept Bomton Fashion Café.

V roce 2008 přibylo ke kadeřnickým salonům Bomton Spa & Wellness v pasáži Jalta, salon, který nabízí v jednom patře veškeré kadeřnické služby a na jiném patře vše od masáží, lázní, kosmetiky, manikúry a pedikúry až po fitness centrum. Kosmetický salon najdete i na již zmiňované Brumlovce, kde je nejžhavější novinkou ošetření s ve Francii velmi vyhledávanou kosmetikou Esthederm.

 

Nově otevřená klinika Bomton Clinic

Rok 2013 znamená pro Bomton Studia významný mezník v historii značky. Pro své klienty si připravila další služby v podobě nově otevřené kliniky estetické medicíny Bomton Clinic v čele s vedoucím lékařem a odborníkem na cévní chirurgii Liborem Dvořáčkem. Klinika se zaměřuje na miniinvazivní metody omlazování obličeje a především pak na jednodenní chirurgii pro zdraví a krásu celého těla. V Bomton Clinic vás zbaví mj. křečových žil i celulitidy. Procedury probíhají ve stylovém prostředí v centru Prahy, na Václavském náměstí v pasáži Jalta.

Vedle zkrášlujících center otevřel Bomton v letošním roce také svatební agenturu Bomton Weddings. Zkušené svatební koordinátorky zajistí veškerý servis spojení s dnem D. Showroom se nachází na pražských Vinohradech, klienti si mohou prohlédnout návrhy dekorací, oznámení a v příjemném prostředí probrat s koordinátorkami své představy o svatbě, personál vám pomůže s výběrem lokality pro obřat i hostinu, zajistí kadeřníka, vizážistu, cukráře pro svatební dort i návrháře svatební róby.

Foto: Archiv