Levandulová pole ve francouzské oblasti Haute Provence jsou pastvou pro oči i duši. Jejich vůně se line daleko do kraje a vy máte pocit absolutní relaxace.

23eb5b9dbdcbe30a4d5ba2e23a16a2b9

Levandule je velmi známá pro svou nezaměnitelnou vůni a prokazatelné léčivé účinky. Její využití je velice všestranné a to nejen v kosmetice. Kosmetické řady s levandulí jsou však jedny z nejpopulárnějších, a tak by byla škoda si jednu z nich nepředstavit.

Levandule Augustifolia nabízí ten nejjemnější esenciální olej vůbec, využila jej značka L`Occitane pro svoji levandulovou řadu, ve které najdete několik voňavých produktů. Představujeme ty námi doporučené, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

6344e7b9d3735814c143b21008455717

Krém na ruce Levandule s přidaným bambuckým máslem zajistí pokožce maximální výživu. Krém se díky své jemné textuře skvěle roztírá a nezanechává stopy ani nepříjemný mastný film

KrÇm na ruce Levandule 75ml

 

Čisticí gel na ruce Levandule vyzkoušejte, pokud chcete, aby byly vaše ruce vyživené a zároveň dokonale čisté, a to i bez použití mýdla. Levandulový čisticí gel zvládne obojí, hydrogelové složení s obsahem alkoholu zaručí maximální čistotu, zatímco přidaná levandule pokožku uklidní a provoní.

¨istic° gel na ruce Levandule  50ml

Božsky jemná pěna do koupele je jedním z nejoblíbenějších produktů značky L’Occitane. Důvodem není jen úchvatná vůně francouzské levadnule, ale také bohatá pěna, která jemně hýčká pokožku při každé koupeli.

Pÿna do koupele Levandule 500ml

Foto: Archiv značky, Pinterest.com