Každé z center Infinit je něčím zvláštní, originální. Píše vlastní unikátní příběh inspirovaný okolním prostředím. Wellness centrum Sen, nacházející se jen pár minut od Prahy v malebné kopcovité krajině plné lesů, luk a rybníků, je postaven v duchu tajemné zahrady, která v sobě ukrývá saunové truhly. “V zahradě je klid a prostor pro vlastní mysl, čerpání energie lze nejen ze stromu života, ale z každé tajemné saunové truhly, jezírka i různých zákoutí zahrady,” zmiňuje se Lukáš Vondráček, hlavní architekt společnosti Infinit, který se podílel na návrzích spolu s architektonickým studiem Reaktor.

Saunový svět se skládá hned z pěti saunových místností: finské panoramatické, medové, bylinkové, sadové a ceremoniální. Prosvětlená relexační místnost, takzvaná oranžerie, které dominují živé rostliny a světlík, je jako stvořená k odpočinku, venku se zase můžete uvelebit na lehátku a k tomu si dopřávat čerstvé a lehké občerstvení z fresh baru. Ochlazovací zóny se sprchami jsou samozřejmostí, k dispozici vám bude i unikátní přírodní jezírko či prostorné slunné zóny s lehátky.

Prohřívárnami to ale ve Snu nekončí. Malebnou zahradu doplňují i dvě masážní místnosti s širokou nabídkou masáží, procedur a zážitkových balíčků. V budoucnu by se navíc welness mělo rozrůst o venkovní část s termální SPA zónou. “Doufáme, že budeme moci pokračovat v dalších etapách, kde nebude chybět termální venkovní bazén a krásná slunná zahrada k opalování,” doplňuje Vlastislav Novotný, majitel sítě wellness Infinit.