Chateau Mcely

Kousek za Prahou ve vesnici Mcely najdete resort Chateau Mcely – ráj relaxace a odpočinku v lázních a v přilehlém parku a lese, kde se dá kromě absolvování luxusních spa procedur hrát kroket, pétanque, badminton, tenis či můžete běhat a jezdit na kole. Krásné ubytování a vynikající kuchyně jsou samozřejmostí. A mimochodem, vyrábí si tu i vlastní čistě přírodní kosmetiku.

Resort Svatá Kateřina

Také Vysočina má svůj wellness poklad. Jmenuje se Resort Svatá Kateřina a ukrývá se v menším městě Počátky. Už svou polohou můžete očekávat klid, ticho a pohodu. Kromě wellness pobytů nabízí i hubnoucí programy a řadu sportovních aktivit od jógy, pilates, golfu až po víkend se psím spřežením.

Tree of Life

Pokud se chystáte do městečka Lázně Bělohrad, určitě nevynechejte návštěvu moderního lázeňského resortu Tree of Life. Nebudete litovat, protože kombinace bohaté léčebné tradice, čisté přírody, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb vám přinese opravdový zážitek.

Spa Resort Lednice

Regeneraci těla i mysli poskytne také Spa Resort Lednice umístěný, jak už název napovídá, v Lednici na Moravě. Čeká tam na vás komfortní ubytování, spousta léčebných a relaxačních procedur, krásné okolní prostředí ideální na výlety a samozřejmě dokonale relaxační atmosféra.