Zpevňující pleťový krém Creme ADN Metamorphique

Crème ADN Métamorphique je extra zpevňující péče bojující proti ochablé pokožce a ptóze a působící na restrukturalizaci oválu obličeje. Přirozené kontury jsou opět definovány a vyváženy. Objem obličeje se stává harmoničtějším.

Cena: 3 390 Kč/50 ml

Oční sérum proti otokům Serum Liposmose 

Serum Liposmose je nepostradatelným každodenním spojencem v boji proti otokům. Ať už se jedná o vodní nebo tukový – objem otoku je trvale redukován. Sérum redukuje městnání v očním okolí zpevňuje víčka a posiluje pokožku v očním okolí.

Cena: 2 130 Kč/30 ml

Náplasti proti pigmentaci µ-Fill PIGM 400 

Pod názvem μ-Fill PIGM 400 se skrývá set inovativních náplastí proti pigmentovým skvrnám. Jejich povrch je pokrytý mikro kužely, které pronikají do hlubší pokožky až k melanocytům. Náplastí poskytují hloubkový zesvětlující efekt, omezují melanogenezi a regulují koncentraci melaninu v různých vrstvách pokožky.

cena na vyžádání 

Zpevňující tělový krém Matricielle

Crème Matricielle je intenzivní zpevňující tělové ošetření, které pomáhá bojovat s nedostatkem tonusu a pevnosti. Díky svým hydratačním, zpevňujícím a restrukturalizačním vlastnostem nabízí dlouhodobou hydrataci a bojuje proti povadnutí pokožky a zlepšuje její elasticitu.

Cena: 3 390 Kč/200 ml

Regenerační sérum Serum ISO-Placenta 

Sérum Iso-Placenta zlepšuje obnovu pokožky, vyhlazuje kožní mikro reliéf a snižuje zarudnutí a stopy po akné. Produkt také vyhlazuje mikro-reliéf, pokožka je regenerována a získává zdravý a svěží vzhled.

Cena: 2 130 Kč/30 ml

Tělový krém redukující tukovou tkáň Liposculpt AC 

Tělový krém Liposculpt AC a jeho jedinečná kombinace lipolytických a drenážních aktivních ingrediencí podporuje odbourávání tuků a redukuje tukovou tkáň. Jeho složení v kombinaci s každodenní masáží výrazně snižuje výskyt celulitidy, viditelně zlepšuje postavu a zpevňuje pokožku. Liposculpt AC také nastartuje mikrocirkulaci a podporuje drenáž adipocytů a lymfatického systému.

Cena:2 900 Kč/200 ml